Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek nincs tételsora kémiából...

Kinek nincs tételsora kémiából/fizikából középszinten, mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

okok pl.:

-kormányhivatalban érettségizik

-idegen suliban érettségizik (mert pl.: már tavaly végzett)

-egyszerűen a tanára nem adta ki a konkrét tételsort



2012. máj. 22. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
azaz oka hogy nem kötelesek kiadni, nekem sincs semmiből (csak témakörök) pedig teljesen hagyományos módon érettségizek :D ezvan
2012. máj. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nos én a volt sulimban jelentkeztem középkémira, tavaly rendes érettséginél a tanárom kiadta a 20db konkrét tételt, hmm most nem ő fog érettségiztetni hanem egy másik ő meg csak témaköröket adott, jobbat mondok azt mondta menjek fel a suli honlapjára ott midnen fent van megtettem, kb. semmivel sem vagyok előrébb, és mérges is vagyok tavalyi 20 kísérlethez képest most bele rakott vagy 50et aztse tudom mi hogy, de már nemis töröm magam.
2012. máj. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kösz
2018. márc. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kísérletek melyiknél nehezebbek?
2018. márc. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!