Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy tanár mondhat...

Szerintetek egy tanár mondhat ilyet?

Figyelt kérdés

Ez még régen történt, de valahogy nem tudom túltenni magam rajta.

Az történt, hogy a tanár kérdezte órán, hogy ki szeretne továbbtanulni. Én (mint kb. a fél osztály) nyújtottam a kezem. Erre rám néz, és ilyen lenéző, lekezelő hangsúllyal azt mondja: "Teeeee?!". Felkaptam a vizet, valami olyanokat mondtam neki, hogy ne hülyézzen már le, meg vagyok olyan értelmes mint akárki más, de a többire már nem is emlékszem, de az biztos, hogy oltottam rendesen a tanárt. (Aztán amúgy nekem lett az egyik legjobb érettségim az osztályban, de mindegy...)

Szerintetek normális az ilyen?! Ti szó nélkül hagytatok volna egy ilyet?



2012. máj. 22. 18:43
 1/2 anonim válasza:

Nekem egyszer osztályfőnököm szólt be, hogy úgysem fognak felvenni abba a középsuliba, ahová szerettem volna jelentkezni. Persze aztán felvettek! :D


Szóval ne foglalkozz vele, szánalmas emberek véleményére nem adunk.

2012. máj. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sem hagytam volna szó nélkül,de nem húznám fel magam különösebben egy goromba tanár miatt.
2012. máj. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!