Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik a legbiztonságosabb...

Melyik a legbiztonságosabb PUSKÁZÁSI módszer?

Figyelt kérdés
Holnap olyan dogát irunk, hogy rengeteg dolgot kell megtanulni, és kulcsszavak nélkül nekem lehetetlen hogy eszembejusson ami kell (esszé). Viszont a tanár elég aktív dolgozatkor, végig járkál, figyel. Hova rakjam a puskát? Most ilyennel hagyjatok, hogy a kukába, tanulj, stb. Mert tanulok, csak a kulcsszavak kellenek.

2012. máj. 23. 21:31
1 2
 1/13 anonim válasza:
18%
máskor tanulj mert nem azért kell tanulni hogy boldog legyen a tanár meg otthon az ösök hanem azért mert késöbb hasznát veszed majd az életben
2012. máj. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Diák koromban rengeteget puskáztam.Általánostól egyetemig.Mégis lediplomáztam és külföldön dolgozok a diplomámnak megfelelő munkakört.


Én szoktam kis cetlik amik a tolltartóban vannak , vonalzóra ragasztani , puskatollal.És később amikor bejöttek az érintős mobilok akkor azzal.

2012. máj. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nemhinném hogy amit a gimiben tanulunk egykét kivétellel bármire is szükségem lenne az életben, azért nem is tudom megtanulni, mert tudom hogy fölösleges, nem érdekel. pl. irodalom, töri.
2012. máj. 23. 21:52
 4/13 anonim ***** válasza:
5%

"Hova rakjam a puskát?"


A tanár fejéhez!

2012. máj. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
Nem fölösleges, inkább gáz, hogyha nem tudsz a saját nemzeted költőiről és történelméreől semmit. Égő
2012. máj. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A legbiztonságosabb módszer az a nagyon kicsi vezeték nélküli fülhallgató és pár centi haj ami azt is eltakarja.Bár én még vezetékessel puskáztam és nem a semmiért hordtam hosszú hajat , simán elrejtette a fülhallgatót és annak vezetékét.
2012. máj. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ha nincsen rá szükséged, és valóban így gondolod azzal nincsen semmi baj, de akkor vállald be, hogy kettes leszel. és viseld büszkén.


egyébként szoknya alá. a táblára óra előtt.

2012. máj. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2012. máj. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

A legjobb módszer (mint mindig) a tanulás.

Középiskolában még nincs is olyan hatalmas anyag, hogy megtanulhatatlan lenne...


Ettől függetlenül mondjuk egyetemen egy nyomtatott lap jól tud jönni. 12-es betűméret, 4-et 1 oldalra beállítással. Kellően kicsi, de még olvasható. Ebből lehet gazdálkodni utána.

2012. máj. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%
Oh de édes, h csak engem pontozott le a kis degradált kérdező:D Fáj az igazság, hogy egy analfabéta gyökér vagy?
2012. máj. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!