Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a legbiztonságosabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legbiztonságosabb fogamzásgátlási módszer? Bővebben lent. Tapasztalatokat szeretnék!

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, nemrég veszítettem el a szüzességemet, és kicsit bizonytalan vagyok. Tanácsokat, tapasztalatokat szeretnék kérni! Az óvszer szerintetek elég biztonságos? Vagy kombinálni kellene valamivel? Hogy lehet észrevenni aktus közben, ha kilyukad? A korom miatt egyelőre fogamzásgátlót nem akarok szedni. Vagy nem lenne belőle gond? Nem vagyok fiatal hozzá? Mondjuk anyum sem nagyon örülne neki. Vagy vannak a spermicid készítmények? Esetleg más ötlet? Segítsetek légyszi! Köszi előre is!
2010. febr. 1. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátló a legtutibb a terhesség elleni védekezésben viszont a betegségek ellen nem, arra a legjobb az óvszer

és nem vagy fiatal hozzá, nyugodtan szedheted:)

2010. febr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Angyalom, 19 éves felnőtt nő vagy. nem is értem, hogy teheted anyáftól függővé, szedsz-e fogamzásgátlót vagy sem. ha normális a cilkusod és alaposan kivizsgált előtte a nőgyógyász, semmi akadálya annak, hogy elkezd szedni. az óvszer katasztrófa, komoly kapcsolatban nincs helye, csak a bénáskodás jár vele, meg a kényelmetlenség.

24 N

2010. febr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az utolsónak: az óvszer miért ne lenne alkalmas tartós kapcsolatban? Mi a férjemmel 22 évig használtuk, ez alatt egyszer se szakadt ki és nem is lettem terhes - illetve lett két gyerekünk, de akkor, amikor akartuk - nem véletlenül.

A kérdezönek: a legbiztosabb a tabletta, ha szabályosan szeded, akkor gyakorlatilag kizárt mellette a terhesség. Az, hogy ettöl valami bajod lesz törvényszerüen, az csak mese: a testvérem egész életében - 35 éven keresztül - igy védekezett, se nem hizott mellette (ez csak kifogás annak, aki nem figyel oda), amikor abbahagyta, mert gyereket akart, minden esetben könnyen teherbe esett.

Az óvszer majdnem ugyanennyire megbizható, ha rendesen használják és nem a legolcsóbbat veszik. Föként egy kapcsolat elején javasolt, mert az esetleges fertözésektöl is véd.

2010. febr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsoltaban tabletta! ha nem komoly akkor óvszer. de ha ki akarjátok próbálni gumi nélkül akkor pharmatex hüvelykup esemény előttfelhelyezni és megszakitással biztonságos. de ez sem hosszutávon mert körülményes.. csak ha kiváncsiak vagytok gumi nélkül.
2010. febr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!