Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sikerülhet, így bekerülnöm az...

Sikerülhet, így bekerülnöm az egyetemre?

Figyelt kérdés
Siket vagyok és ahova szeretnék jelentkezni,oda kell orvosi alkalmassági,de nem tudom,hogy megkapom-e a hallásom miatt. Lehetek-e állatorvos siketen?Halló iskolába jártam és középiskolába járok,így is az átlagnál jobb az átlagom,de mégis sikerülhet?

2012. máj. 24. 05:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem, is van egy siket szaktársam, Egészségügyi Főiskolán. Ha neki sikerült, neked is sikerülhet.
2012. máj. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem ez nem kizáró ok, mivel nem a hallásoddal fogod az állatokat vizsgálni és gyógyítani. :) Itt inkább olyasmit tudok elképzelni, hogy pl. vérteszt (nincs-e Hepatitised), meg látásvizsgálat.
2012. máj. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Persze, szerintem ez nem kizáró ok.

Ha szellemi problémáid lennének, az kizáró ok lenne az egészségügy terén, meg ahogy az 1. is írta, ha valami fertőzésed van... De pl. gondolj dr. Housera... :D Ő sánta, tehát ő sem "makkegészséges". :DD


Sok sikert neked! :)

2012. máj. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!