Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BCE-ÉTK, élelmiszermérnöki....

Extraordinary_ kérdése:

BCE-ÉTK, élelmiszermérnöki. Jelentkezett valaki? Milyen pontotok lesz, szerintetek mennyit fog idén emelkedni a ponthatár?

Figyelt kérdés

2012. máj. 24. 13:18
 1/7 anonim válasza:

Én jelentkeztem tavaly, felvettek volna, de nem az volt első helyen..


Egyik barátomat oda vették fel. Most oda jár.

Volt hogy beültem hozzá pár órára és hátt... akikkel beszéltem mind azt mondták, hogy megbánták.

Csak akkor menj ide, ha NAGYON-NAGYON szereted a kémiát-fizikát-biológiát!!

2012. máj. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ja, elfeljtettem: szerintem számolj +50nel minimum.


Mert idén fele/harmadannyi embert vesznek fel.

2012. máj. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem fel fog menni, hallottam sok olyanról, aki közgázra menne, de ha oda nem kerül be, ami most idén esélyes, az a matek-nyelv miatt ide kerül. ilyen alacsony biztos nem marad
2012. máj. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én oda jelentkeztem, kb. 435 pontom lesz oda... Nem tudom, mennyit fog majd emelkedni a pont, de remélem, felvesznek.
2012. jún. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szeriontem 435el be lehet kerülni államira,(remélem, nekem mondjuk több van). bár nem tudom idén mennyi hely van a tavalyihoz képest.
2012. jún. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
378 pont elég lesz ?
2014. júl. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
bocs, 2 évvel ezelőtti kérdés, nem szóltam
2014. júl. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!