Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem mentem el irasbelire...

Ha nem mentem el irasbelire de van orvosi igazolasom akkor az igazgatonal kell kervenyezni hogy 2 szobeli tetelt huzzak szobelin es az szamitson?

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 19:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Figyelj már, ez nem úgy működik, hogy most éppen nem mentem el érettségire. Amikor majd éppen nem mész be a munkahelyedre sem dolgozni, a második (neadjisten első) eset után kirúgnak. Mert te nem mentél be, ők meg azzal jutalmazták. Ez ilyen egyszerű. Az érettségi nem egy mindennapos esemény, el nem tudom képzelni, milyen mellékhatása volt a kezelésnek, vagy eddig iskolába sem jártál? Mert ha suliba sem tudtál rendesen járni, akkor feltehetően semmi gáz, egyébként is szeptemberben még elmehetsz rá, vagy jövő ilyenkor. Gondolom nem sokat számít, ha így állsz hozzá.

27/N

2012. máj. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!