Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet azt megcsináln...

Miért nem lehet azt megcsinálni, hogyha felkerül egy jegy az etr-be, akkor küld róla egy emailt a kedves diáknak?

Figyelt kérdés

Most komolyan, nem tök jó lenne?! Persze a fos coospace küldözgeti a hülyeségekről az emaileket, de én egy nap 200-szor lépek be az etr-be, mert azt mondja a tanár, hogy fent lesz aznap a jegy, és 200-szor írom be a kib. felhasználónevemet és jelszavamat, amiben persze van kisbetű, nagybetű és szám, hogy erős legyen, és persze nincs ott a jegy.


Mennyivel egyszerűbb lenne, ha küldene emailt az etr, h új jegy és kész. És akkor elég lenne felpillantanom a böngészőm sarkába a gmail levélfigyelőre, h jött-e már email...


Persze oda is naponta 200-szor pillantanék, de legalább nem kellene 200-szor eljátszani a bejelentkezési procedúrát...


Kinek kell írni, hogy ez megvalósuljon? Tudom, hogy sokan csinálják még ezt a félpercenkénti frissítgetést, amikor várnak egy jegyETR.... :)



2012. máj. 24. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Látod, nehéz az élet..
2012. máj. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
NEPTUN-on sincs ilyen, de mindig van valaki, aki nézegeti a jegyeket, és azonnal szól levelezőlistán.
2012. máj. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ETR tudja ezt.
2012. máj. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Be lehet állítani, nekem mindig küld e-mailt az etr, ha rögzítettek egy jegyet. Nézd meg a spam mappát is, mert általában nekem oda rakja
2012. máj. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 polarbeer ***** válasza:

Nálunk ELTE TTK-n minden nap hajnalban küld az ETR egy mailt "noreply@etr.elte.hu" címen, és a tárgy ETR napi értesítő. Ez tartalmazza a küldés pillanatáig megtörtént infosheet bejegyzéseket, a kurzusfórum bejegyzéseket, a tantárgy felvételeket/leadásokat, és a jegyeket is, amiket kapok.


Szóval nálunk faszán működik az ETR, jó, tárgyfelvételkor le-le fagy néha, de szerintem 10000000 X jobb, mint a Neptun, és jövőre már az ELTE-n is neptun lesz! :(

Nem szeretném :( :( :(

2012. jún. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!