Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy közepes tanuló vagyok....

Egy közepes tanuló vagyok. Hogyan ehetnék nagyon-nagyon jó tanuló? Biológus szeretnék lenni, vagyis inkább kutató.

Figyelt kérdés

Nem vagyok rossz tanló. Erdélyben élek, és nagyon szeretnék jó tanuló lenni. vagyis a legjobbak közt.Itt a jegyek 1-10 skálán vannak, az én átlagom 8,12 az osztályban a legjobb tanulónak 9,13.

A MATEK és a ROMÁN nem megy....de a biológiát és a kémiát kifogástalanul tudom. És nem tanulok sokat.

Van egy tudós az iskolánkban, aki a NASAnal dolgozott, egy idős hölgy. Olyan szeretnék lenni mint ő. Mindenki felnéz rá, csak én nem fizikus hanem biológus szeretnék lenni. A megyáben 223 364 lakós van, és a diákok közűl én avgyok vagy az első vagy a második legjobb biológiás diák.

MIT TEGYEK hogy olyan legyek mint ez a tudós fizikus tanárnő. a rossz h sem családja sem barátai sem ''élete '' nincs. És sosem mosolyog....olyan mint a savanyú uborka. Mindenki tiszteli, mert még űrszondákat is tervezett. HOGYAN HOZZAM KI A MAXIMUMOT MAGAMBÓL? NINCS TÜRELMEM MEG FENEKEM TANÚLNI.



2012. máj. 25. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Ha nincs türelmed, akkor sehogy. Mondom sehogy. Lusta ember az menjen kukásnak, ne a NASA-hoz...
2012. máj. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én biológus vagyok, lustasággal nem fogsz sokra menni, mert a biológia szak nagyon nehéz, és ha vki lusta, akkor nem tudja elvégezni
2012. máj. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

a biológiát meg a kémiát és a részben a fizikát is szivesen tanulom....

de a más tantárgyakat nem annyira szivesen :D

2012. máj. 25. 14:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos az azzal jár :/
2012. máj. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont ebben van a kulcsa az egésznek: abból kell jónak lenned, amilyen szakterületen dolgozni szeretnél. Nem feltétlenül az a legjobb tanuló, aki mindenből hoz egy gyenge ötöst (vagy 10-est az ottani rendszerben), de igazából semmihez sem ért igazán. Abból kell igazán jónak lenned, amivel foglalkozni szeretnél. Nem hiszem, hogy a fizika tanár jó lett volna mondjuk magyarból, vagy történelemből.
2012. máj. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De ő mindenből tökéletes tanuló volt... És köszönöm a válaszokat! Mától többet tanulok általánosan is, igaz már azért pár napja vagyis kb 1-2 hete tanulok napról napra, minden tantárgyból.
2012. máj. 25. 15:27
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Na. Mi lett belőled?
2021. szept. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!