Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek meg lehet csinálni...

Szerintetek meg lehet csinálni? (matematika)

Figyelt kérdés

Jó matekos szeretnék lenni,az idei évben nem voltam valami jó de most elkezdtem és úgy érzem,hogy fejlődöm.Arra gondoltam,hogy nyáron is gyakorolni fogok,nem fogom sajnálni rá az időm,2 és fél hónap szünet alatt ha mindennap gyakorlok félórát akkor szerintetek sikerülni fog?

A válaszokat előre is köszönöm!


2012. máj. 29. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha logikusan építed fel a tudásod, lassacskán még matematikus is lehetsz.
2012. máj. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy sokat fogsz fejlődni! :)


Nekem is hasonló terveim vannak, mondjuk nekem egész jól megy a matek, csak ötös érettségit kéne írni jövőre, mert nekem számítani fog a matek (közgé). Úgyhogy a kilencedikes anyagtól kezdve szépen ismételni fogok nyáron, ha nem is minden nap (dolgozni is szeretnék majd), hetente 3-4x leülök majd matekozni. :) Plussz készülök majd a német nyelvvizsgámra, úgyhogy tartalmas nyárnak nézek elébe.

17/L

2012. máj. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Most már lelkesen fogok hozzáállni a matekhoz!Utolsó válaszoló sok sikert az érettségihez!:)
2012. máj. 29. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!