Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan kérdést amire...

Ismertek olyan kérdést amire a matek tanárom biztos nem tudja a választ ha lehet maradjunk a matematika terén mellesleg 8. ba járok?

Figyelt kérdés
Elmebeteg megszállottak kíméljék a felületet pls.

2012. máj. 24. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:

ha a tanárod nem kretén- és ide nem járnak nagyon durva matematikusok- akkor nem hiszem, hogy olyan bonyolult dolgokat tudna bárki is mondani, amit legrosszabb esetben 10-20 perc (egy szünet) alatt ki ne logikázna.


ha viszont okosabbnak akarsz tűnni a tanárnál, akkor miért nem saját kútfőből dolgozol?

2012. máj. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2012. máj. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy általános iskolásmatematika tanárnak szerintem kisujjában van, amit ti tanultok. Esetleg gimnáziumi emelt szintű keményebb kombinatorika feladatokat lehet nem tudna.
2012. máj. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az általános iskolás matek egy vicc, ráadásul egy olyan személynek, aki matematika szakon végzett az egyetemen, neeeeee! :)
2012. máj. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

honnan vettétek ezt az általános iskolát? én pl. azt hittem, hogy 6 osztályos gimnázium. anno az én gimnázium tanárom pedig ránézésre oldotta az oktv példákat.


szóval ne becsüljük le a tanárokat, még az általános iskolait sem (ez a harmadiknak ment, szerintem aki elvégezte a matekot annak a kisujjában van a kombinatorika is, nem csak az összeadás kivonás).

2012. máj. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, pl. van-e végtelen sok ikerprím?

Mivel erre senki a világon nem tudja a választ, valószínűleg a te tanárod sem, különben már világhírű lenne.


És ettől jobban érzed magad? Vagy azt hiszed, hogy most megfogtad őt?

2012. máj. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Aki nekem írt,annak üzenem, hogy osztálytársam anyukája általános iskolás matematika tanár, és nem tud mindent megoldani,amit gimnáziumban tanulunk. Pl: aki 20 éve a pályán van, szerinted emlékszik arra, hogy feltételes valószínűséget, hogy kell megoldani? Ne hülyéskedj már. Kombinatorikába olyan lehetetlen példák vannak, hogy az emelt matek csoportos feladatok közül a faktos tanár nem tudott megoldani egy feladatot. Tehát igenis van olyan feladat,amit egy matematika pláne általános iskolai nem tud megoldani. Persze azok már magasabb szintű példák!
2012. máj. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze, olyan van, hogy téved a tanár, mert aznap már a 8. matek órát tartja, de ez nem azt jelenti, hogy nem tudja megoldani!!
2012. máj. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt valahol neten olvastam, már nem tudom hol. Tehát kérdezd meg tőle, hány villanykörte (vagy akármi) van a helyiségben. Olyasmit kérdezz, amit tényleg könnyedén meg lehet számolni. Aztán megmondta az eredményt, ami szemmel láthatóan tényleg annyi, aztán vigyorogva húzz elő a táskádból még egy villanykörtét :))) tehát nem tudta megszámolni. Tényleg vhol neten láttam vmi poén, de már nem tudom hol és mikor.
2012. máj. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó. az a BME-n lehetett..afféle legenda.

Nekem olyan tanarom volt fakton aki az egyszeru zoldpeldataras celadatokat se tudta megcsinalni...tobbszori probalkozas utan sem. Azzert ez ciki. Nem a tanarnak. Nekem..hogy elmentem faktra. :@:@:@:@: ja es a kedvencem az volt amikor kijelentette hogy o faradt es nincs kedve ezt elmagyarazni elvegre faktosok vagyunk talaljuk ki...hat koszi b.me.g...nem vagyok pythagoras.. A dolgozatokat mindig 2 honappal kesobb osztotta ki a nö sohase ert ra semmire...egyik csoporttarsam az orakozben a kijavitotf dolgozatot osszetepte es beleb.szta a kukaba xDxD kifejezve az ora es a tanar iranti szeretetet. ;)

2012. máj. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!