Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt töri tétel, megvan...

Emelt töri tétel, megvan valakinek? Tanultok?

Figyelt kérdés
Polgári-alkotmányos viszonyok kialakulása Magyarországon 1848–1918 között < ez a tétel kellene, a többit nagyjából összeszedtem már. Ha valaki el tudná küldeni, az kicsit könnyebbé tehetné értéktelen életemet, és hálás lennék. :) Egyébként ki hogy áll a készüléssel? Menni fog? Írásbelik milyenek lettek?

2012. máj. 30. 12:43
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
ne is mond... igazából nekem van 25 tétel amit nem szívesen húznék, szóval kellemes helyzetben vagyok. Tudok róluk beszélni, csak nem akarok :) Az etnikai-vallási-kisebbségi tételek közül egyet sem akarok húzni. De magyar-török küzdelmeket se szívesen. Nagyon sok mindent nem akarok húzni :D
2012. jún. 4. 11:47
 12/25 anonim válasza:
sziasztok :) látom nem csak nekem vannak gondjaim az emelt törivel :D miután én is elrontottam az írásbelit a szóbelire kell gyúrni ( eddig nem túl sok szóval valakinek sikerrel) :D láttam,hogy valakinek megvan 16. tétel a polgári-alkotmányos viszonyok alakulása.. nem tudná nekem is elküldeni?
2012. jún. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
nagyon háhlás lennék ha nekem is elküldené valaki mert nekem is már csask ez hiányzik előre is kösz
2012. jún. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Hófehérke19 válasza:
én csütörtökön megyek.és ma kezdtem el tanulni.3 nap alatt 30 tétel szerintetek?:D
2012. jún. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Én két hét alatt húztam fel magam ... most már nagyjából tudok beszélni mindről, holnap kiderül milyen lett írásbeli :D Érdekes lesz a szóbeli, az biztos. 3 nap alatt is meg lehet tanulni ám :D csak nem az én taktikámmal, én nem igazán tudok koncentrálni szóval naponta 2-3 tétel is bőven kiakaszt :D
2012. jún. 4. 22:24
 16/25 A kérdező kommentje:
Egyébként megy valaki tatabányára szóbelizni?
2012. jún. 4. 22:27
 17/25 anonim ***** válasza:
Ráckevére?
2012. jún. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Na megvan az eredmény. 4 es lett, 49 ponttal... xd először úgy volt hogy 59, csak a tanár elnéztem, pedig örültem mint majom a farkának.... szóbelin 41 pont kell ötöshöz. szánalmas :D
2012. jún. 5. 12:30
 19/25 anonim ***** válasza:

73% lett, de fellebezek. 0,5 pontot elszámolt, és az egyik válaszelemem a szinonímája a megoldókulcsban lévőknek. 3 esszém max pontos lett, ami 56-ról szól, annak megfelezte a pontszámát. Nem értem miért! Azt hittem az lett a legjobb:( Ok, egy tárgyi tévedés volt benne, Kína nem volt a SZU. része, de ettől nem felezheti meg egy hosszú esszé pontszámát. Plussz 7,5 pontot kéne megadniuk, a töri tanárom azt mondta, szerinte ennyit minimum megadnak. Amúgy, ez milyen már, számolási hiba egy EMELT szintű érettségiben.....

Remélem ez a tanár lesz a szóbelin is XD

2012. jún. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Hát az elég kellemetlen. Nekem is jók lettek esszéim, max pontos nem lett, kettőnél 1-1 pontot buktam, a másik kettőnél meg többet, de azok sem lettek vészesek. Egyértelműen esszék húzták fel az egészet. Igazából az első részben rengeteg dolgot üresen hagytam, de ahova írtam meg karikáztam, azok jók lettek, csodálkoztam is.
2012. jún. 5. 20:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!