Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Van olyan...

Egyetemisták! Van olyan ismerősötök, aki a legjobbak között van tudásban (zsenigyanús) és a megjelenése is nagyon vonzó? Akadnak páran vagy nagyon kevés ilyen van?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy a szociális életben is és a tanulmányi életben is irigylésre méltó, partykba züllős stb. Vagy a két terület kiüti egymást?
2012. máj. 31. 23:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Kevesen, de vannak.
2012. máj. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem ismerek ilyet. Olyat ismerek, aki jó tanuló viszonylag, de szokott bulizni is meg nagyon jófej. Irigylem őket, mert nekem sosem volt oylan jó agyam, mint nekik. Én tanulhatok heteket, akkor sem tudom 100%-sra megtnaulni
2012. jún. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
A zsenik nem járnak egetemre.
2012. jún. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Olyanokat ismerek, akik vonzók, intelligensek, de ezek azért már nem az a züllős kategória... ez olyan, mintha azt kérdezted volna, ismerek-e olyat, aki gazdag, igényes és guberálni szokott :D
2012. jún. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ismerek jó megjelenésű és nagyon okos diákokat, illetve nemrég végzetteket és doktori hallgatókat, de nem hinném, hogy "züllősek" (persze mindenkinek mást jelent a "züllés"). Szabad idejükben a legértelmesebbek általában inkább sportolnak, utaznak stb., mint buliznak.


"a szociális életben"


Társas életben vagy társasági életben (és ez a kettő sem ugyanaz). A "szociális" az az, amikor csóró vagy, és bemész az önkormányzat ilyen nevű osztályára segélyért.

2012. jún. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
sajnos elég kevesen vagyunk...
2012. jún. 1. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Általában üti egymást a kettő, mivel aki intelligens, az tudja, hogy zülleni, hülyére inni magunkat nem menő, hanem gáz.
2012. jún. 1. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van olyan a baráti társaságomban aki ,,zsenigyanús", és rendszeresen eljár velünk iszogatni, bulizni de züllősnek nem mondanám, és nem is gondolom hogy ez egy irigylésre méltó lenne tulajdonság lenne.
2012. jún. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Te ilyenekre vadászol kérdező ?!?! XD

besírtam azon hogy " hát igen sajnos kevesen vagyunk " XD :))))

2012. jún. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyszerre 2 lovat nem lehet megülni... Nekem van több ilyen ismerősöm is de mattrészegre soha nem issza le magát egyik sem.. Sőt azt mondhatom hogy a fél iskola amelyikbe járok ilyenekkel van tele.. De nem züllenek úgy ahogy te leírtad..
2012. jún. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!