Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meg lehet újból tekinteni az...

Meg lehet újból tekinteni az érettségi javítását?

Figyelt kérdés

Emelt infóból tegnap lehetett megnézni, de az iskolában csak 2 lapot tettek elég amin csupán a pontok szerepeltek.


Elfelejtettem megkérdezni hogy a beadott filejaimat el lehet e kérni, és most az érdekelne hogyha ezt nem tettem meg valamikor még hozzáférhető lesz számomra? És ha igen lehet reklamálni?


Szerintem ok nélkül vontak le nálam több pontot is, de most látom hogy olyan feladatokra kaptam 0-pontot amiket jól csináltam szerintem.


Aki járt már így írja már le hogy mi a teendő legyen szíves!


2012. jún. 6. 01:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én tegnap néztem meg az emelt infómat és nekem benne volt egy cd amin minden rajta volt + a lapok amik neked is.
2012. jún. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, az volt a baj hogy nem kérdeztem rá, máshol járt az agyam. Viszont azt sem mondták hogy küldtek még mellé forrást is, pedig nem poénból tették mellé. Na mind 1 írtam az Oh-nak még tegnap, reménykedhetek hogy nem mellépofázni fognak hanem megpróbálnak segíteni.
2012. jún. 6. 11:35
 3/14 anonim ***** válasza:
Elvileg nem, ott és akkor kellett volna kérned, de az OH nyilván válaszolni fog.
2012. jún. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem vehettek ki semmit a borítékodból! Ha volt akkor benne kellett lennie a CD nek is.
2012. jún. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hát az oh nem sieti el a választ. :) Olvasgattam, és elvileg 2 cd-re is kiírják a fájlokat, amiből az egyiket küldik el az iskolának, amit másnap vissza kell küldeni hogy ilyen esetekben véletlen se mehessen érte az ember.

A másik cd-vel nem tudom mit csinálhatnak, de szánalom ez az egész oktatási hivatal. Mondjuk közpénzből értelmes szolgáltatást nyújtani? Ugyanmááár.

2012. jún. 7. 16:56
 6/14 A kérdező kommentje:
A boríték nyitva volt, mikor a suliba bementem csak az eredeti lapot + az értéklést tették elém. Az volt baj hogy ott helyben nem reklamáltam a fájlokért. De persze csak 1 napig lehet megtekinteni, mert sokba kerülne ha 2 napig, vagy akár később is meglehetne tekinteni. FOS HIVATAL!
2012. jún. 7. 16:58
 7/14 anonim ***** válasza:
A hivatal csak a kormányrendeletet tartja be. Úgyhogy a kormányt szidhatod, ha már valakit anyázni akarsz, amiért nem figyeltél oda. A hivatalnak nem dolga sem egyedi igényeket kiszolgálni, sem a rendeletet megszegni, és borzasztóan sajnálja, ha ilyen véleménnyel vagy róla. De lehet, hogy érdemes lenne megfontolni, hogy elgondolkodjál rajta, hogy esetleg megpróbáld levonni a tanulságot, és nem csak másban keresni a hibát.
2012. jún. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Persze, az embereknek csak arra van idejük hogy egész nap kormányrendeleteket olvasgassanak, nem?

OH egy szolgáltatása az érettségi lebonyolítása, de sajna minden évben vannak balhék a feladatokkal kapcsolatban, amit persze nem ismernek be.


A vicc az hogy a kompetencia mérést korrektebbül lebonyolítják mint az érettségit... Semmibe sem kerülne 2012-höz méltó szolgáltatást nyújtani, teszem azt hasonló dolgokat véghezvinni mint a kompetencia mérésnél, ahol vissza lehet nézni online az eredményeket.


Ezek után szerintem nyugodtan mondhatom hogy 1 kalap fos szolgáltatás amit nyújtanak. De közpénzből megteszi.

2012. jún. 7. 23:06
 9/14 A kérdező kommentje:

De az is normális hogy az embernek kell könyörögnie a dolgokért. Azt már nem tudták kormányrendeletbe foglalni hogy a vizsgázónak a tudomására kell hozni a megtekinthető dokumentumokat. A fos lapon amit tájékoztatásul adtak nem szerepelt semmilyen információ az elektronikus tartalmakról. Úgy kellett utánakeresnem a neten hogy mivan, miután eljöttem a suliból. Persze sajtos csak 2 óráig lehetett megnézni a javítást, mert utána már világvége lett volna belőle. :)


Persze, egyszerűbb ha magamba keresem a hibát, de attól még a szolgáltatás ugyan olyan fos marad. Sajnos ráadásul semmi jelét nem mutatják annak hogy értelmes szolgáltatást akarnak nyújtani.

Ha legalább válaszolnának az ember levelére 2 nap elteltével, vagy valami, de még arra is lusták.


Hibás vagyok Én is, utána kellett volna néznem előtte, vagy rá kellett volna kérdeznem, de attól még ugyan olyan sz*r marad amit csinálnak.

2012. jún. 7. 23:18
 10/14 A kérdező kommentje:

Mind 1 végülis nem történt tragédia, de akkor is nagyon felidegelt most ez az egész. Még válaszra sem méltatnak, pedig korrektül megfogalmaztam a kérdésem. (nem úgy mint pl itt) Szerintem az lenne a normális hogy megpróbálnak segíteni hogyha már évi milliárd forintokba kerülnek az adófizetőknek, vagy ha tudják hogy ez úgyse fog menni hiába kérnek segítséget, legalább korrekt feltételeket szabnak a vizsgák megtekintésére. Mert az hogy 8 órán át megtekintheted, utána soha a büdös életben az szerintem nem tartozik ebbe az esetbe. Nem hiszem el hogy az OH-nak nem kérik ki a véleményét az oktatási törvényekkel kapcsolatban.


De nyilván, én voltam a hibás mondom, hülye voltam hogy reménykedtem a korrektségükben. De ezt már azok is megtapasztalták akik az idei irodalom szövegértés feladatai miatt reklamáltak, tanulhattam volna az esetükből. De legalább beismerem a hibáimat. De ettől még bosszant, bár próbálom leszarni, de téged nem idegesítene ha az egész jövőd múlhatna azon a pár ponton?

2012. jún. 8. 01:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!