Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szóval van egy osztályfőnököm...

Szóval van egy osztályfőnököm ( NŐ ). Terrorizálta felsőben 4 éves keresztül az osztályt. Többi lent?

Figyelt kérdés

Nem tudjátok elképzelni, hogy mennyire belepofátlankodott a magánéletébe minden szerencsétlen gyereknek... A lelki világunkat tette tönkre... Egyszer amíg jóban voltam vele, megtudtam tőle, hogy elmebeteg... A pszihológusok kinyilvánították róla, de ő ezt nem hiszi el... :D xddd tudom h röhejesen hangzik, de átélni ijesztő volt... Sokszor volt olyan helyzet, hogy földig alázott, és én kussoltam, mosolyogtam és tűrtem... Viszont 1 hét múlva itt a bankett+ballagás... Nem fogok neki elkezdeni beolvasni, az sok lenne... Túlságosan... Valami rövid, tömör beszólás kéne, valami gúnyos beszólás amit kedvességbe burkolva adhatok elő... Egyetlen ötletem, hogy hosszú életet kivánok neki... Az a fajta aki elgondolkodna rajta, és később rájönne a célzásra(sértésből mondtam, mert csúnyán, gonoszan és boldogtalanul élné le ezt az életet)

Szóval ehhez hasonló finomságot kérnék:D Ha vannak köztünk rafinált, romlott emberek, vagy őszinték, légyszi írjatok!!!:D Mindent meghallgatok... A lényeg, hogy gondolkodjatok legalább fél percig légyszi, hogy te a helyzetemben mit szúrnál oda a szemébe...(Már nem veszíthetek semmit;)) Hajrá... Jöjjön elő belőletek az undorító alattomos énetek!!! Én köszönöm:D

(sok a nyelvtani hiba,tudoooooooooooooooooooom):D



2012. jún. 6. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Neked kéne orvoshoz menni, komoly problémáid vannak az emeleten.
2012. jún. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Legyek őszinte? Oké.


Hagyd a p*csába az egészed, verd a segged a földhöz hogy megszabadultál tőle. Nem fog elgondolkozni semmin, főleg ha elmebeteg, szard le és kész, többet a büdös életben nem kell a közelébe menned.


Egyébként ha ironikus akarsz lenni köszönd meg az együtt töltött 4 nagyszerű évet, és a pszichológiai segítséget amit nyújtott, utána meg kérdezd meg hogy nem tanított-e esetleg korábban lipótmezőn.

2012. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mr.flash te tudsz valamit:DDD köszi és hallgatok rád...;)
2012. jún. 6. 23:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bosszúból jeles feeling tört rám. Lehet neked is fogva kellene tartanod és megkínozni! :)
2012. jún. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ne is mondd:D nagy a kísértés... de már ígyis priuszom van... hát mit szólnának ehhez na:D
2012. jún. 6. 23:11
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó! :)
2012. jún. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké:) köszi neked is :*
2012. jún. 6. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!