Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megteheti ezeket a dolgokat...

Megteheti ezeket a dolgokat az osztályfőnököm? Van ehhez joga?

Figyelt kérdés
Egy osztálytársamnak azt mondta hogy ha nem számol le önként akkor fegyelmi tárgyalást kezdeményeztet, csak mert beszélt órán.Meg az orvosi igazolást nem fogadja el hogyha nem hívja fel valaki aznap amikor nem megy iskolába.
2010. ápr. 7. 12:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Egy osztálytársamnak azt mondta hogy ha nem számol le önként... Ez mit jelent?
2010. ápr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azt hogy megmondta neki hogy iratkozzon ki az iskolából különben fegyelmi tárgyalást indít ellene és kirúgják.
2010. ápr. 7. 12:30
 3/17 anonim válasza:
Lehet, hogy pikkel az ofőd az osztálytársadra, mert pl. az orvosi igazolást el kell fogadja. Mondjuk voltak ezelőtt kisebb/nagyobb konfliktusaik? Amúgy meg nem hiszem, hogy csak beszélt órán, vagy ha mégis ez volt, akkor szerintem ez hülyeség. Még az én tanáraim se csinálnak ilyet, pedig -egyik osztálytársam miatt- lenne rá okuk, ha csak a te kérdésedből indulunk ki.
2010. ápr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Ez hülyeség!!!! (vagy nem írtál le mindent)
2010. ápr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Ja, első voltam:)
2010. ápr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
na én azt azért nem hiszem, hogy csak egy kis beszélgetés miatt mondana ilyet, félinformációval nem fogunk tudni tanácsot adni
2010. ápr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ez szó szerint így igaz ahogy leírtam.

Az osztálytársam kiiratkozott magától az iskolában pedig nem is tudja a többi tanár hogy mi volt az igazi oka hogy kiiratkozott, és csak azért akarta így az osztályfőnököm mert rendszeresen beszélgetett órán.

Én meg beteg voltam és nem hívtam fel hogy beteg vagyok és nem megyek iskolába, viszont volt orvosi igazolásom pecséttel és nem fogadta el, igazolatlant kaptam.

2010. ápr. 7. 12:39
 8/17 anonim ***** válasza:

Valószínű sok volt a lógás, a hamis orvosi igazolás az osztályban, és abban is biztos vagyok hogy a szülőin megbeszélte a szülőkkel hogy kér egy betelefonálást ha beteg a gyerek.

Az osztálytársad tuti csinált valamit max.te nem tudsz róla

2010. ápr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem neked kellett volna felhívnod az ofőt hanem anyádéknak :)
2010. ápr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem anyáméknak hanem nekem kell hívnom mert ez már 18 év feletti érettségi utáni képzés, ezt ki is jelentette év elején az osztályfőnök hogy aki nem hívja fel hogy beteg attól nem fogadja el az orvosi igazolást.
2010. ápr. 7. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!