Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány tárgyból lehet pótvizsgázni?

Hány tárgyból lehet pótvizsgázni?

Figyelt kérdés

valaki azt mondja annyiból amennyiből megbukott, más meg azt mondja csak 2 tantárgyból


én szerencsére nem állok bukásra csak fel szeretnék készülni a legrosszabbra, mert az osztályom több mint fele bukásra áll több tantárgyból


2012. jún. 7. 16:02
 1/8 anonim válasza:
nem tudom,van-e központi szabály erre,de nálunk 3ból,ha többől buksz,évismétlés
2012. jún. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

3? nagyon jó...

a 36fős osztályból lesz 14fő, de csak min.18fővel indíthatnak osztályt, remélem buknak vissza annyian hogy ne kelljen másik iskolába mennem

2012. jún. 7. 16:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Van jogszabály, és rég nincs már a három tárgyas szabály, legfeljebb népi legenda. Akárhány tárgyból lehet, de kettőnél többől igen valószínűtlen, hogy sikerüljön. ne áltassa magát senki.
2012. jún. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
ja.akkor elnézést.csak nálunk még él a három tárgyas szabály.
2012. jún. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, nálatok sem él, legfeljebb riogatnak vele, vagy még a tanárok is azt hiszik. A jogszabály a köztársaság egész területén egyformán hatályos.
2012. jún. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
bár igazad lenne..nálunk,ha valaki megbukik,és nem megy át a pótvizsgán,köteles iskolát váltani..ja,és a vizsga augusztus 30án van..ezt tudom,mert tavaly én is megbultam,meg egy másik osztálytársam is,és a lány sajnos nem ment át.
2012. jún. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az egy más dolog, hogy nem akarják őrizgetni a bukott tanulókat, de itt az volt a kérdés, hogy hányból lehet bukni. Régen volt automatikus évismétlés, ha valaki túl sok tárgyból bukott, ilyenkor nem mehetett pótvizsgára. Ez ma nincs.
2012. jún. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Annyiból lehet pótvizsgázni amennyiből akarsz csak 3 fölött esélytelen h átmész sztem.
2012. jún. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!