Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki már volt emelt törin...

Aki már volt emelt törin szóbelizni milyen tételek voltak konkrétan? Kinek hogy ment?

Figyelt kérdés

2012. jún. 7. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne :D
2012. jún. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Kereszténységet húztam. Tegnap voltam. Az volt a feladat, hogy be kellett mutatni az egyház kiépülését, a hit terjedését, a pogányság helyzetét, és a kereszténységgel kapcsolatos császárokat. Hát kételkedem magamban :D
2012. jún. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nem irigyellek, a keresztény egyházzal meg tudnk szivatni, meg az Eu-val is. Én ezeket meg a zsidóság helyzetét nem akartaam húzni, mert amilyen peches vagyok pont egy jobboldali bizottságot fogok ki.....
2012. jún. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
hát kellemetlen volt, de nem ment olyan rosszul. Amiket kérdeztek arra nagyjából tudtam válaszolni, de azért egyik tag olyan kérdést feltett, hogy cezaruspapság vagy mi az isten... na arról először fogalmam se volt, aztán rávezetett.
2012. jún. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tőllem iyeneket kérdeztek, hogy mi az összefüggés az infláció és a reálbérek között, meg, hogy mire utal Antall József kijelentése: "Teccetek volna forradalmat csinálni", de nagyjából tudtam válaszolni. Csak azt nem tudtam mi az az állami dotáció.....
2012. jún. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én az iszlám és az arab térhódítást húztam, a kultúrájukat kellett volna bővebben kifejtenem, de nem minden kérdésre tudtam válaszolni
2012. jún. 10. 09:10
 7/7 anonim válasza:
Egyiket se akartam volna húzni amúgy. A kereszténységnél meg is lepődtem, hogy egyáltalán ennyit tudtam róla mondani amennyit elmondtam :D
2012. jún. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!