Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha most kezdek el nyári...

Ha most kezdek el nyári munkát keresni, már kizárt, hogy júliusra találjak munkát?

Figyelt kérdés

Továbbá azt kérdezem még, hogy ha bemegyek egy diákszövetkezethez, ott több munka van mint a honlapjukon feltüntetve?

16/L



2012. jún. 8. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
protekció nélkül nem fogsz munkához jutni, maximum nagyon szerencsés esetben! sajnos ez van. :(
2012. jún. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Idén alapból kevés az esély. Én kb. 2 hónapja folyamatosan keresgélek és még mindig semmi. De nem adom fel, továbbra is keresgélek kitartóan, hátha találok valamit.


Hogy a diákszövetkezeten belül van-e olyan meló, ami a honlapon nincs fent, nem tudom, de érdemes lehet bemenni az irodába. Nem veszíthetsz vele semmit sem. :)

17/L

2012. jún. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az utolsó válaszolótól kérdezem, hogy miért nem jártál sikerrel? Ha jelentkeztél egy munkára a honlapon, akkor fel sem hívtak, tojtak az egészre? :/
2012. jún. 9. 12:49
 4/11 anonim ***** válasza:

Azért nem járok sikerrel, mert az össze diákmunka 18 éven felüli, nappali tagozatos diákoknak van meghirdetve. Így esélyem sincs.

Írtam egy emailt a diákszövetkezetnek kb. 2 hete egy munkával kapcsolatban, arra nem méltattak, hogy válaszoljanak. Tudom, jobb lett volna személyesen bemenni, de mivel elég húzós 2 hetem volt a suliba (tz-k, év végi vizsgák, szintfelmérők stb.), ezért nem volt időm bemenni az irodába, ami elég messze van tőlünk.

2012. jún. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
18 év alatt nem nagyon fogtok munkát találni, ez sajnos igaz. Én idén töltöttem a 18-at, és már két éve minden létező diákszövetkezetbe beléptem, minden cégnek írtam, még a mekiből is elküldtek, most pedig első szóra felvettek a Teszkóba. Ez van. :(
2012. jún. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem még a Tescoba se vettek fel, nem maradt már hely...
2012. jún. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Jövőre 17 leszek, újra nekifutok (és hamarabb kezdek el keresgélni), addigra lehet, hogy a felsőfokúm is meglesz angolból. Azzal talán nagyobb esélyem lesz. :)
2012. jún. 10. 10:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire néztél körül, hogy milyen diákmunkák vannak 18 éves korig, de ott nincs szükséged nyelvtudásra!
2012. jún. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia! :)

A 2. és 4. válaszoló vagyok megint!


Már-már feladtam a munkakeresést, de ma netezhettünk órán és unalmamban elkezdtem keresgélni. Rengeteg diákmunkát találtam, persze 80%-uk 18+ -os, de akad 16+ os, illetve olyan is, ahol nincs kiírva korhatár, így egy próbát megér.

Ráadásul tényleg nagyon sok diákmunkát találtam. Szóval most újra lelkesedek a diákmunka iránt és írtam is 2 munkával kapcsolatban emailt. :)


Szóval azt tanácsolom neked, hogy ne feltétlen a diákszöv. honlapján keresgélj (ott tényleg alig van 1-2 meló), inkább írd be a keresőbe, hogy "diákmunka pesten". Nyilván azt a várost írd be, ahol laksz, vagy ahol dolgozni szeretnél. :)

Sok sikert a keresgéléshez.

17/L

2012. jún. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy szövetkezeten kívül egyszerűbb, viszont nagyobb az esélye, hogy átvernek. Szóval érdemes jól lecsekkolni a helyet, ahova mész, márha lehet.
2012. jún. 13. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!