Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik kommunikáció és médiatudo...

Akik kommunikáció és médiatudomány szakon végeztek, azok hol dolgoznak most?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, ki mit tudott kezdeni ezzel a végzettséggel, illetve kik maradtak a pályájukon.

2012. jún. 9. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
I'm lovin it!
2012. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezen végeztem, a Corvinuson. 1 évig keresgéltem munkát, sehova sem kellettem, rádiótól kezdve mindennel próbálkoztam már. Most boltban vagyok eladó, csináltam egy boltvezető okj-t, szerintem többet keresek vele, mint ha a diplomának megfelelő munkám volna. Erről ennyit, hogy a Corvinus sokat ér :((

2012. jún. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez a kapcsolatok hiányából fakad szerinted? Vagy mi az oka?
2012. jún. 11. 17:07
 4/8 anonim válasza:
22%
Nem kincsem hanem azért mert ott van a rádiónál meg a tévénél Balázs Nóri Lilu meg Liptai meg a többiek és nem vesznek fel újakat.. mert ők a megszokott.. ezt szajkózom mindenkinek mióta de kevesen értik meg.. gondolj bele.. Balázs: reggel Class Fm ese egy perc és nyersz A széf Nóri CsSz CSISZ X Factor, Reggeli, Liptai Jóban-rosszban Megasztár régebben Mokka.. közben meg több ezren felvételiznek komra..
2012. jún. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kincsem. Nem értem a stílust, ugyanis én veled szemben normális hangvételt alkalmaztam. :) Azért érdeklődöm, mert benne vagyok a nagy felvételizésben, és egy esetleges sorrendmódosítás még játszik, ugyanis nem vagyok biztos benne, hogy kommunikációval lebeghet előttem karrier, biztos jövő. Érted?

Arra nem gondoltál még, hogy más felé orientálódj?

Nemzetközi kommunikáció

PR, reklám, marketing

Gazdasági újságírás

Közösségi média

Nyomtatott sajtó

Elektronikus sajtó

Online sajtó

Bármelyik más?

2012. jún. 11. 18:15
 6/8 anonim válasza:

Értem én :D

Csak az az icipici bökkenő hogy nem az első válaszoló vagyok..:D

És sztem ez is normális hangnem Kincsem jobban örültél volna ha azt mondom inkább nem is mondom..

Egyébként megválaszolom a köv kérdésed nem...

Hidd el én is erre a szakra akartam menni de aztán átláttam a rózsaszín ködfolton és kinyílt a világ hogy milyen is.. hiányszakmák: hegesztő vagy egyéb hasonló.. nőknél: kozmetikus fodrász stb..

2012. jún. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Bocs második.. :D:$
2012. jún. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A lényeg, hogy értjük egymást! :D

Egyébként ha már hiányszakma...nem a fodrász, nem a kozmetikus; ha tüzetesebben körbetekintesz, láthatod is.

Belemenjünk? Nem muszáj, szerintem..

2012. jún. 11. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!