Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy is van ez? (felsőoktatás)

Hogy is van ez? (felsőoktatás)

Figyelt kérdés

Szóval miután kihirdetik a ponthatárokat július végén, meghirdetnek ugye még önköltséges szakokat, meg még támogatottakat is? Tavaly például ez hogy ment? Annyit hallottam erről, hogy valóban támogatott szakokat hirdetnek meg, de azok nem túl népszerűek.

Tud erről valaki valami használhatóbb információt adni?

Köszi!


2012. jún. 12. 21:24
 1/4 reptoid ***** válasza:

Nem, pótfelvételit hirdetnek meg utána.

Itt olyan szakok kerülnek meghirdetésre, amelyekre nem jelentkeztek elegen, ezért vagy el sem indították azokat, vagy elindítják, de mivel kevesen jelentkeztek, és az iskola padjaiba férnek még, ezért megpróbálják második körben feltölteni a helyeket. Csak költségtérítéses formában szokták őket hirdetni.

2012. jún. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát értem. Köszönöm.
2012. jún. 12. 21:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Elméletileg valóban a pótfelvételiben csak fizetős helyre lehet bekerülni, de most hallottam a rádióban ( csak fél füllel), hogy valahova kevés a jelentkező és azokat a helyeket újra fogják osztani, vagymi.
2012. jún. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

" hogy valahova kevés a jelentkező és azokat a helyeket újra fogják osztani, vagymi."


Igen újra fogják. Kb 6-7000 bölcsész kap még helyet.

2012. jún. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!