Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit fognak szólni...

Tomika888 kérdése:

Szerintetek mit fognak szólni a szüleim a bizonyítványomról?

Figyelt kérdés

Ötöst kaptam: Rajzból, Tesiből, Irodalomból, Angolból

Minden másból négyest

Kérném a véleményeket.


2012. jún. 13. 16:54
 1/8 anonim válasza:

Mennyire szigorúak a szüleid, hogy teljesítettél tavaly? Rajz, tesi: készségtárgy, nem fontos.

Irodalom: közepes fontosságú.

Angol: fontos.

2012. jún. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hanyadikos vagy?
2012. jún. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 c1awzc válasza:
Attól függ hanyadikos vagy, beszámít-e mondjuk a továbbtanulásba az eredményed. De ember lesz belőled úgy is, hogy ha sok négyesed lesz ;)
2012. jún. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg anyukádat, mit szólna hozzá apukád. Aztán fordítva. Így teljesen képben leszel, és nem fog meglepetés érni, ha eléjük állsz a bizonyítvánnyal.
2012. jún. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Szarrá fognak verni.
2012. jún. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szép bizi, erős 4-es. Hány éves vagy?

(Ezzel már gimibe is be tudsz jutni, humán szakon még eredményes is lehetsz.)


Persze van mit javítani, matek, töri, magyar, nyelv és egy választott kell mahd az érettségihez, de így is szép teljesítmény.

Az angol nagyon fontos, azt gyakorold szorgalmasan! :) Igazából a többi csak az iskolában számít :P

(jó, ha valamilyen tanár akarsz lenni akkor a munkában is, de általánosságban nem jön elő a 2. VH a hétköznapi életben, munkában ha érted mire gondolok)

2012. jún. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A minden más mit takar?


Szerintem jó, úgy tűnik mindenből meg van a stabil 4-es, ez szerintem egész jó. Most véleményt alkotni nem igazán tudunk, hiszen nem ismerünk. Nem mindegy, hogy átlagos képességű, szorgalmas diák éri el ezt, vagy egy okos, de lusta diák, aki nem igazán foglalkozik a tanulással. Előbbi esetben mindenképpen nagyon szép ez az eredmény, természetesen utóbbi esetben is jó az eredmény, csak lehetne jobb is, ha akarna.

Tehát így nehéz véleményt alkotni. :)


Szerintem egész jó, bár én nem lennék vele elégedett, az tuti! :)

17/L

2012. jún. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha oly nagyon erdekli a szuleidet,hogy a vilag muljon rajta akkor:

Nagyon jol tudjak,hogy mibol leszel 4es...


Ha eddig azt hittek,hogy na de jo kituno lesz a gyerek akkor tuti nem fognak orulni .(jogosan)

Ha tudtak kb 90%-ban ,hogy mi varhato, mert kerdeztek es elmondtad akkor nagy meglepetesre te sem szamithatsz , mert ha buntetni szeretnenek biztos mondtak mi lesz ha xx-bol 4es leszel.


Ha nem kerdeztek egesz ev alatt , te se mondtad akkor kb semmit nem fognak szolni:P


Szerintem tudod te jol mit fognak szolni. Valoszinuleg ok jobbat vartak el toled.

Persze barmelyik korosztalyban atlag folottinek szamit egy ilyen bizonyitvany , de nem mindenkitol az ennyit varnak el.

2012. jún. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!