Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Menyit készültök, készültetek...

Menyit készültök, készültetek a szóbelire? Nektek hanyadikán lesz?

Figyelt kérdés
Nem izgultok?

2012. jún. 15. 06:29
 1/10 A kérdező kommentje:
mármint az érettségire gondolok:)
2012. jún. 15. 07:30
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kérlekszépen a héten kezdtem el tanulni és hétfőn lesz, elég szarul állok, és rohadtul izgulok, de állítólag nem igazán szívóznak ilyenkor, inkább azon vannak hogy átrugdossanak.
2012. jún. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
szia hát én is ebben reménykedem csak nem nehéz összehozni 10 %ot Csak az a baj angolból nem tudom hogy pontoznak:S
2012. jún. 15. 16:42
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
azt én se tudom de hál istennek nekem az az erősségem leginkább az összes tárgy közül :) mindenesetre sok sikert :)
2012. jún. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
sok sikert kívánok holnapra lécci majd írd le hogy hogy sikerült:)drukkolok:D
2012. jún. 17. 19:20
 6/10 anonim ***** válasza:
megírom majd, de holnap még csak a beosztást tudjuk meg és mivel én a névsor közepe fele vagyok, nem hiszem hogy egyből sorra kerülök, de én is drukkolok :)
2012. jún. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na hát átestem rajta :D nem volt olyan nagy durranás mint amire számítottam, szóval sikerült minden :)
2012. jún. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Húúúú, hát én a szóbeli előtti utolsó 3 napban kaptam észbe, 72 órába igyekeztem belesűríteni 65 tételt (töri, irodalom, nyelvtan), mit ne mondjak, ma, bocsánat, tegnap reggelre még közel sem volt 100%-os a tudásom.

Tiszta ideg voltam, mikor bementem tételeket húzni, de Fortuna épp csípett engem. Törivel mákom volt, nyelvtannal is, az irodalommal már kevésbé, de azért feltaláltam magam, elég idő volt előtte brainstormingra (majdnem egy egész óra, mert elhúzódtak a felelések, a tanárok lazán kijárkáltak 10 percekre kávézni, hugyozni, sz@rni).

Holnap lesz eredményhirdetés, sztem 4-es vagy 5-ös lesz mind2.

2012. jún. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem csak a töri lett 2-es a többi 3-as 4-es :)


22:41-es voltam

2012. jún. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hétfőn kezdtem el tanulni, ha azt nézzük, hogy 0:14 van, ma megyek, úgy néz ki, délután. Igen, izgulok.. Bár nem tanulok tovább, úgyhogy bőven elég lesz nekem, ha szóbelin megvan a 10%.
2012. jún. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!