Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megkaptam az új diákigazolvány...

Megkaptam az új diákigazolványt postán. Érvényesítő matrciának viszont csak egy hely van. Ha újat akarok majd rá tenni évelején, akkor a régi lekell kaparni? Vagy mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Van már tapasztalata valakinek? :) mi a teendőm? Majd szeptembertől.

#matrica #új #diáikigazolvány
2012. jún. 15. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
nem tom mi a helyzet ezzel a matrica dologgal, de már jó pár éve nem kaptam rá matricát és elfogadják.
2012. jún. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én sem hallottam matricáról már évek óta és nem is kaptam semmilyen matricát.
2012. jún. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ti nem kaptok matricát, de egyetemen, főiskolán félévente adnak. Én még általánosban és gimiben is kaptam rá, az egyetemistán meg 10 matricám is van :D

Szerintem ráragasztják a régire vagy valami oldószerrel leszedik. Tapasztalata még nincs ebben senkinek, barátom is megkapta a diákot, TO-n adtak rá matricát és kész. Majd szeptemberig kitalálják hova teszik a következőt :D

2012. jún. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Rettentő frappáns megoldás: Ráragasztják az előzőekre :) Keresztben, hogy láthatóak legyenek azok is.

Nekem 8 darab van az egyetemi diákomon, de már egymásra ragasztva mert hosszúak az adataim hátul.

Te önhatalmúlag ne kapard le, épp ellenkezőleg: hagyd szépen ott.

2012. jún. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolsó kettő!

Köszönöm szépen. :)

2012. jún. 16. 10:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első kettő válasz miért lett lepontozva? Csak mert mi nem kaptunk matricát? Hát ez nem a mi hibánk szerintem.
2012. jún. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:D :D ez aranyos volt. Nem, csak nekem nem volt hasznos :)
2012. jún. 16. 13:04
 8/8 A kérdező kommentje:
Tessék, kaptál egy + is, mert megnevettettél :)
2012. jún. 16. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!