Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem volt más megoldás, megírta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt más megoldás, megírtam egy pasasnak hogy csókolózni akarok vele! (? )

Figyelt kérdés
Messze lakunk egymástól,régebb óta tetszik,de nekem volt párkapcsolatom,most már nincs.Mennyire szeretik a férfiak az egyenes beszédet?
2012. jún. 15. 04:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Határozottan.
2012. jún. 15. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:)
2012. jún. 15. 05:10
 3/10 hátezmiez? ***** válasza:
Mindenképp játssz nyitott lapokkal, add tudomására mit szeretnél de nem túl kur.vásan, hiszen akkor érdektelenné is válhatsz számára... 21/F
2012. jún. 15. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez egy egyszerű sms volt,semmi k.rválkodás.
2012. jún. 15. 05:50
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez olyasmi ami ritka dolog, nekem egyszer egy 50 éves ember mesélte, hogy 30 éves korában mondtak neki ilyet, és élete legszebb bókja volt.

Azóta én is ilyen vagyok, csak előnyöd származhat belőle.

2012. jún. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem első eset,de szeretem megmondani mit akarok.Csak egy csók,és más semmi:)
2012. jún. 15. 06:21
 7/10 anonim ***** válasza:
az hogy megirtad amire vagysz az nagy valoszinuseggel vonzo es kedves. de ez az "egy csok es semmi mas"... hat ez gazul hangzott.
2012. jún. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, a fogalmazás nagyon fontos. Az egy csók és más semmi már olyan klisé, hogy bárkinek feláll a hátán a szőr, akinek ezt mondják. Ha megírod, az szép, de figyelj, hogy a fogalmazás eredeti legyen. A férfiak nem szeretik az idézeteket.
2012. jún. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért nem tud minden nő ilyen egyszerű lenni?
2012. jún. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na és mi történt az sms után? :D
2012. okt. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!