Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 60 perc középfokú angol...

60 perc középfokú angol oktatásért mennyi pénzt kérhetek el?

Figyelt kérdés
Szolnokon, angol szakos egyetemista lányként, úgy, hogy házhoz is mennék, ha szükséges.
2012. jún. 15. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, nem az a lényeg, hogy te mennyit kérhetnél el, hanem az, hogy ki mennyit tud kiperkálni. Szerintem mondjuk 1500-nál többet pofátlanság lenne kérni. 500 vagy 1000 már elmegy. Ennyit hosszú távon is ki tud izzadni a kedves tanonc.
2012. jún. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy tanítasz.. van, akinek 10ezret is adnék, de van, aki egy vasat sem érdemel, ugyanis az oktatáshoz az oktatás tudása is szükséges, nem csak a tárgyi tudás.
2012. jún. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van aki angol tanári diplomával kér 2000et óránként, te mint hallgató 1000-1200Ft-os óradíjjal számolj szerintem, ha házhoz mész, akkor legyen 1500, de ez a plafon, ennél többet nem adnék.
2012. jún. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom vidéken mi a szokás, de a budapesti árakhoz képest nagyon keveset írtak az előző válaszolók. Pesten az egyetemisták simán elkérnek 1800-2000 körül, míg a diplomás tanár 3000 alatt szóba sem áll veled.

Gondold végig, neked mennyiért éri meg. 500 forintért például én biztos nem fektetnék bele energiát, hogy felkészüljek az órákra, anyagot gyűjtsek, stb, az nevetségesen kevés.

2012. jún. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó jól eltaláltad vidék olcsóbb :)
2012. jún. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat! :)
2012. jún. 20. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!