Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az első pótérettségi ingyenes?

Az első pótérettségi ingyenes?

Figyelt kérdés
Sajnos már csak ebben bírok gondolkodni. Természetesen bemegyek makogni, hátha meglesz a kettes és elnézést az újabb fárasztó kérdésért.
2012. jún. 18. 16:43
 1/5 anonim válasza:
A ketteshez nem kell sok minden, szerintem megkapod. Pláne ha már az írásbeli sikerült, nem hinném, hogy szóbelin szúrnának ki veled, amikor már egy hajszál választ el a végétől. :)
2012. jún. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
67% -os lett a magyarom, és 70 a töri... Az idegen nyelvtől meg nem félek, mivel azt egy hülye is megcsinálja. Inkább az irodalom ami húzós, mivel nincs forrás, vagyis nagyon kevés! Elég durva fejet vágtak a tanárok, mikor az elsők között voltam. Mert az a tipikus tróger gyerek vagyok, aki alszik órán, és első 2-3 órára nem jár be. Szóval ez a 4 év végig a semmitevésről szólt. :D De remélem van esélyem a szóbelire. Köszi a bíztatást! :)
2012. jún. 18. 18:10
 3/5 anonim válasza:
67%-os magyar után én nem fosnék ennyire... :D Nekem 29%-os lett. :D
2012. jún. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Részvétem. :D
2012. jún. 18. 22:54
 5/5 anonim válasza:
Na hogy ment? Nekem meglett. :D
2012. jún. 20. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!