Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mindenkinek kíváncsi lennék a...

Mindenkinek kíváncsi lennék a VÉLEMÉNYÉRE! Szerinted mennyivel fog emelkedni átlagosan a ponthatár az orvosin?

Figyelt kérdés

Ha nem tudod megtippelni se, akkor kérlek ne írj!

Tudom, hogy nem lehet előre meghatározni, kiszámíthatatlan, de attól még érdekelnek a vélemények!

Szóval csak olyan írjon, aki konkrét számot ír!

Köszönöm!


Ugye 20 pontttal emelkedik a többletpont, de vajon ez azt jelenti, hogy a ponthatárok is ennyivel fognak?

Mert szerintem nem. Ha valaki 2 tárgyból emeltezik, akkor nem lehet mindekettőből olyan kiváló eredménye...,ugye?


2012. jún. 18. 21:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem 10-el fog vidéken. Pesten talán többel is.
2012. jún. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%

Maximum 10 pont emelkedés lesz szerintem.

De amúgy kezdenek már unalmasak lenni ezek a kérdések, mivel már lassan minden nap felteszi vki. Én elhiszem, hogy izgulsz, mindenki izgul, de attól még a keresőt lehet használni.

2012. jún. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Használtam. De nem elég. Még kellenek a vélemények. Ha pedig ennyire unod akkor nem kell válaszolni. Senki se kötelez rá.

De azért köszönöm a válaszokat!

2012. jún. 18. 21:08
 4/18 anonim ***** válasza:
40%
Miért, hány pontod van? Mivel leszel előrébb azzal, ha még 10 ember leírja a véleményét? A ponthatárt nem a véleményünk alapján fogják meghúzni.
2012. jún. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a 10.-nél több lesz, inkább olyan 15 körül.
2012. jún. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
hát szerintem 8-10 pont reàlis. Budapesten és a vidéki egyetemeken is. csak azért mondom ezt mert eléggé elszúrtam az érettségit.
2012. jún. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem meg aki felvételizik, azt érdeklik az ilyen kérdések és válaszok. Akármennyi..


Szerintem vidéken 10, Pesten 15 pontos emelkedés lesz. Bár a vidékieken sok helyen hallok olyan 425 pontokat, lehet hogy azzal még van esély..

Hallani pár 450-eset de nagyon keveset..

2012. jún. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
430 körül lesz szerintem vidéken,Pestet nem tudom,de oda mennek mindig átlagban a 450-es pontokkal.Persze vidékre is,de oda kevesebb.Hajrá neked.Én is minden nap a pontokon gondolkozok..de messze van a július 24.
2012. jún. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem a véleményünk alapján húzzák meg a ponthatárt, de mégis (mint ahogy a kérdésben is írtam) az emberek véleményére vagyok kíváncsi. Kíváncsi vagyok, hogy ők is úgy gondolják e mint én és majd érdekes lesz visszatekinteni arra, hogy ki hogyan gondolta. Kinek lesz igaza, kinek nem.

A többiek válaszát nagyon köszönöm!!

Hajrá mindenkinek!:)

2012. jún. 19. 13:48
 10/18 anonim ***** válasza:
Na és te mit tippelsz kérdező?:)
2012. jún. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!