Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy attól, hogy...

Lehetséges, hogy attól, hogy a legtöbb helyen most 50% a biosz/kémia emelt átlaga, még sok a nagyon jó vizsga?

Figyelt kérdés

Engem az érdekel, hogy az idén vizsgázottak szerint, leheteséges-e, hogy úgy 50%, az átlag, hogy sokan nagyon nagyon jót írtak (80-90) a másik fele pedig elég rosszat (30-40%) ?

Vagy valószínűbb, hogy mindenki közepesen teljesített és így jön ki az 50?


Az orvosira menőknek ez ugyebár nem mindegy..



2012. jún. 9. 10:48
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
60%

Nem akarlak elkeseríteni, de minden egyes évben ugyanezt a szöveget nyomják:D Mármint azt, hogy mennyire szar lett az átlag.

És azért azt is figyelembe kell venni, hogy nem csak orvosira készülők csinálnak emeltet. Vszínűleg aki orvosira készül, az jobban írta meg.

Szerintem nem kell sem túl nagy csökkenésre, sem nagy emelkedésre számítani.

Nagyjából stagnálni fognak a pontok, a pluszpontok variálása miatt én max. plusz 10 pontos emelkedést várok.

Bár nekem már tök mindegy:DDDD

2012. jún. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
49%
Pontosan, mint az előző írja, hogy minden évben ez van. Mindenki rinyál, hogy a sajátja volt a legnehezebb érettségi, az átlag 50% bla bla bla, mégis vannak akik okosak és tanultak, és lám nekik sikerül is megírni jóra. Szóval lehetséges, h sokaknak jó lett az érettségije
2012. jún. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:

Hm, én most tényleges átlagot tudok, nem a rinyálást. Miskolc két legjobb gimnáziumában 15%-kal rosszabb a biosz átlag az előző két évinél. Szegeden szintén. A fővárosi gimikről nem tudok.

Nekem magas pontom lett, de szívesen meghallgatnám, hogy az idei érettségizők hogy látják az osztályátlagukat stb.

Én tavaly bioszoztam és sosem rinyáltam, hogy úristen ez volt az eddigi legnehezebb sor..

2012. jún. 9. 11:55
 4/60 anonim ***** válasza:
52%

Mondom, hogy minden egyes évben ez megy. Minden évben "hivatalos infók" vannak még érdekes módon a szóbelik meg a ténylegesen hivatalos statisztikák előtt.

Szóval ezek a nagyon hivatalos infók baromira nem megbízhatóak. Főleg a szóbelik előtt.

2012. jún. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 A kérdező kommentje:
Az apám az igazgatóhelyettes..
2012. jún. 9. 12:03
 6/60 A kérdező kommentje:

és sokat segítene, ha ezentúl a kérdésre válaszolnának olyanok, akiket érint.:D

Nem akarok megsérteni senkit, csak gondoltam aki most érettségizett és tudja a barátai eredményeit, az tud erre valamit mondani.

2012. jún. 9. 12:04
 7/60 anonim ***** válasza:
57%
Apád az igazgatóhelyettes, és? Én anyám meg jógaoktató, na és? Mi köze ehhez? Elmondom semmi, elég kis hal ő ide. És attól, hogy gyk-n megtudod 10, maximum 20 ember eredményét, nem fogsz tudni felállítani statisztikát, h az országban milyen lett. Itt gyk-n az embereknek vagy úgy lett mindenből 90 feletti az emelt érettségiük, h semmi sem tanultak, vagy minden tudtak és úgy buktak meg. Kb. ez a két véglet szokott lenni. Szóval szerintem kár ezen filóznod, mert értelmes választ erre nem fogsz kapni.
2012. jún. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
80%
Jó kérdés mi hogyan van, nálunk a legjobb eredmény 78% lett, nekem és még pár osztálytársamnak 60-70 között, aztán általában ennél már csak lejjebb van. Az, hogy más iskolákban hogy sikerült, azt nem tudom.
2012. jún. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 A kérdező kommentje:

Tekintve, hogy azt hogy apám az igazgatóhelyettes, valamint azt, hogy tudja, hogy engem érdekelnek az eredmények, el tudja intézni, hogy egy átlagot vonjanak az írásbeli eredményekről. Nem beszéltem országos átlagról, csak 3 jó iskoláról, amelyeknek pontosan tudom az átlagát, hiszed vagy nem, ez viszont engem már nem is érdekel.

És megint megjegyzem, a kérdés nem hozzád szólt, a válaszod pedig nem volt hasznos.

2012. jún. 9. 13:20
 10/60 anonim ***** válasza:
44%

"a kérdés nem hozzád szólt, a válaszod pedig nem volt hasznos."


Akkor mégis kihez? Szerintem ennyi ésszel ne is akarj orvosira menni, első évben kibuksz. Jah és gyerekes vagy. Pontozz le, ha máshogy nem tudod elintézni a dolgaidat, de attól neked nem lesz igazad és akkor is egy kis nyikhaj marad. Inkább menjél tanulni a szóbelikre, mert itt csak égeted magad a tudatlanságoddal.

2012. jún. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!