Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Állatorvosira jelentkezők!...

Állatorvosira jelentkezők! Hány pontot visztek?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki veszekedni kezd, tisztában vagyok vele, hogy sok hasonló kérdés van és azzal is, hogy ebből nem lehet felmérni a ponthatárokat. Viszont tudom, hogy aki most otthon izgul a pontjai miatt, azt érdekli a kérdés és a válasz is. Nem rossz, ha el tudod helyezni magad a jelentkezők között.


Hányadik helyen írtátok be? Hány pontotok van/lesz? :)



2012. jún. 19. 17:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

hát akkor megkezdem a sort : 441, első hely :DDD

nagyon merem remélni hogy elég lesz:S

2012. jún. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm önfeláldozásod:D

Nekem is ekörül lesz, nemsokára pontosan kiderül.:)

2012. jún. 20. 18:19
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
nekem 436-442 között valahol.jövőhét csütörtökön derül ki.nagyon félek:S Ti nem?
2012. jún. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Úgy látom, ennyien jelentkeztünk innen összesen.:D Nem is tudom, hogy ez biztató-e vagy sem:D
2012. jún. 21. 09:53
 5/22 anonim ***** válasza:
hát remélem másoknak ezalatt van :DD csakhogy nekünk biztos helyünk legyen .DDDD
2012. jún. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
jó lenne:D
2012. jún. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
minous, neked mitől függ a pontod? még most fogsz szóbelizni vagy micsoda? majd irj csütörtökön hoyg mi lett! :)
2012. jún. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
Nekem 459 pontom lett és első helyen jelöltem. Még csak most megyek majd az orvosi alkalmasságira. (Amúgy ha ti már voltatok , az milyen ? :))
2012. jún. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy hány pontos lett a szóbelim.ha 50 pontos,akkor van 442 pontom.

Neked,utolsó,milyenek lettek az érettségik,hogy ilyen sok sok pontod van?

2012. jún. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Fú, a 459 nagyon szép, azzal már nem kell aggódnod..:)


Én is holnap megyek, bár én már tavaly is voltam alkalmasságin.. Végigkérdezgettek hogy van-e valamilyen betegségem, aztán súlyt meg magasságot mértek, olvasnom kellett apró betűt, meg színlátást vizsgáltak. Egyenes vonalban kellett lépkedni meg csukott szemmel előrenyújtani a kezemet, megnézték, hogy remeg-e. Meghallgatták a tüdő és szívhangokat, ilyesmi.. :)

Semmi lehetetlent nem kértek amúgy:)

2012. jún. 26. 22:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!