Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ÁOK-ra jelentkezők! Hogy...

ÁOK-ra jelentkezők! Hogy sikerült a biológia és kémia emelt érettségitek?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, hogy nagyjából mire számítsak a ponthatárokat illetően. Állítólag a biológia nehéz volt. Beszéltem tegnap szóbelin egy csajjal, aki azt mondta, hogy a volt tanára is javított dolgozatokat, és olyan 65% lett az átlag. A kémiáról nem sokat hallottam.

Nekem a biosz úgy 88% lett szóbelivel, a kémia írásbeli 63, de ha holnap minden jó megy, felhozhatom úgy 70-re. sajnos nagyon elrontottam:( Nektek hogy ment?:)


2012. jún. 10. 21:19
1 2
 1/13 reptoid ***** válasza:
22%

Fizika emelttel mentem, az 90% már szóbelivel együtt. A biosz közép szóbelim még hátra van, de az írásbeli ott 99% lett :) Mellé 100 pluszpont.

Én úgy hallottam, hogy a kémia közép volt nagyon nehéz.

2012. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 reptoid ***** válasza:
22%
Vagyis az írásbeli bioszból csak 98,75. Ugye az %-ban csak 98, de azt nem tudod, hogy a szóbelinél az kis töredékpont megmarad-e és ahhoz adják hozzá a szóbeli pontszámát, vagy eleve a 98-hoz?
2012. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
az 99% kerekítve, nem 98:) Úgyhogy ezzel számolj. Amúgy gratula:))
2012. jún. 10. 21:31
 4/13 A kérdező kommentje:
én annyira utálom magam a kémia miatt. két feladatot is nagyon csúnyán benéztem. MEg sem érdemlem, hogy felvegyenek:((
2012. jún. 10. 21:32
 5/13 reptoid ***** válasza:
56%

Köszi, de az biztos, hogy a végleges % megállapításkor az ELÉRT %-ot nézik, szal lehet akár 99,99999 is, akkor is csak 99-et adnak meg, mert annyi amennyi elértél.

Viszont itt a kettő között (írásbeli, szóbeli) nem tudom hogy megy. Mindegy, nem akarok nagyon szarrágó lenni :) Inkább majd kiugrok a bőrömből :D Tegnap szóbeliztem fizikából, és volt ismerősöm a suliban, délután már megtudtam kérdezni az eredményt.


Hová jelentkeztél?

2012. jún. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
SE, SZTE. De a Semmelweisre csak presztízsből, valójában szegedre szeretnék menni:) Duplázni akartam, mivel az álmomban sem volt betervezve, hogy ilyen szinten eltolom a kémiát:o Igazából mázlim van, mert épp ezért szartam tanulni az alaptárgyakra, de ahhoz képest azok nagyon jók lettek. Matek 80, töri 92, magyar is 90 körül. Szóval így van esély, sőt:))
2012. jún. 10. 21:50
 7/13 A kérdező kommentje:
és te?:)
2012. jún. 10. 21:50
 8/13 reptoid ***** válasza:
Debreceni vagyok, szal szinte tuti, hogy itt maradok. De persze beírtam a sotét is a végére, hogy kitöltsem a 3 helyet :D
2012. jún. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ha neadjisten valami csoda folytán idén több pont kellene debrecenhez:)))
2012. jún. 10. 22:09
 10/13 reptoid ***** válasza:
Ja :D Biztos röhögtek egy jót rajtam a hivatalban is, hogy na, mekkora egy hülye, a sotét írja a végére :D Ú, de milyet röhögnék, ha aztán Debrecenben lenne magasabb :D
2012. jún. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!