Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Állatorvosira jelentkezők!...

Állatorvosira jelentkezők! Hány pontot visztek?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki veszekedni kezd, tisztában vagyok vele, hogy sok hasonló kérdés van és azzal is, hogy ebből nem lehet felmérni a ponthatárokat. Viszont tudom, hogy aki most otthon izgul a pontjai miatt, azt érdekli a kérdés és a válasz is. Nem rossz, ha el tudod helyezni magad a jelentkezők között.


Hányadik helyen írtátok be? Hány pontotok van/lesz? :)



2012. jún. 19. 17:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ez jó,nekem pszichológiai teszt is volt:)
2012. jún. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
végül maxos lett a szóbelim,így 86%os lettem összesen.így van 442 pontom.(amúgy irtó mérges vagyok magamra,mert az évvégi matekjaim 5ösek lennének,akkor 8 ponttal többem lenne:S)
2012. jún. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
nekem is csak 94 pontom lett tanulmányiból :S idióta töri miatt, jah meg utolsó évi matek...az is igazságtalanság volt,4,5re áltam éves szinten és kb lesz*rta hogy felvételihez kell.
2012. jún. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:

Próbáltam minél több pontot összeszedni. Minden jegyem jeles, az érettségi átlagom 90 felett van, (kivéve az emelt bioszt , mert a szóbelit elszúrtam, így 77 maradt)

90 pluszpontot viszek. hát azt hiszem így kijön :) A sulimban ez nem számít soknak . Ismerősöm is ide jelentkezett és neki 475 van :O Szóval én még nem vagyok teljesen nyugodt.

Az alkalmasságin átmentem , igazából nem gonoszkodtak , mert rengetegen voltak és hamar túl akartak lenni rajtam :P így is 5 órát töltöttem várakozással .

Én szurkolok , hogy ti is bekerüljetek!! :)

2012. jún. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
hát ha ilyen sok pontja van mindenkinek,én le is tehetek az állatorvosiról a gyengus 442-mel,meg a fos 86os bioszommal:(
2012. jún. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
ne mond ezt !!! nekem is csak 441 pontom van :S és én még nem akarok lemondani semmiröl :) amugy merem remélni hogy pár ilyen 475.455 pontos emberek lesznek,mert akk nekem télleg végem.....:(
2012. jún. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Ez még nem jelent semmit , az alsó ponthatár még akármi lehet :) Meg most emelték is az agrárszakra felvehetőket , szóval ne 2 jelentkezőből vonjatok le ilyen következtetéseket! :)
2012. jún. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
472 pont
2012. júl. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

EL SEM HISZEM:):):):)

Francos négy pontos növekedésért stresszeltem ennyit:D

Gratulálok mindenkinek!!! :)

2012. júl. 24. 22:21
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

bennvagyunk PETra :D:D:D:D::D istenkirályság van :D:D

szaros 4 pont... mi meg 20al számoltunk :D:D

2012. júl. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!