Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kollégiumi felvételhez milyen...

Kollégiumi felvételhez milyen szociális helyzetet igazoló dokumentumok kellenek?

Figyelt kérdés
Most érettségiztem, és egyetemre jelentkeztem, de félek hogy nem vesznek fel kollégiumba, mert semmilyen támogatásban nem részesültem eddig.Nincs testvérem, anyum munkanélküli, de apum keres pénzt egész jól. Arra gondoltam átíratom a lakcímem a nagyszüleimhez akiknek kevés a nyugdíja, h az egy főre jutó jövedelem kevesebb legyen....ezután mi a teendő? ez elég a bejutáshoz koliba?

2012. jún. 19. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem elég. Szüleidnek milyen a végzettsége? Ehhez is kapcsolódhat hátrányos helyzeti lap, illetve ha van kimutatott betegságed, pl. diszlekszia, diszgráfia, asszem az asztma is, vagy egyebek---
2012. jún. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nincs semmilyen betegségem, és édesapámnak főiskolája, édesanyámnak pedig nyolc osztálya + okj-s képesítése van, ugyhogy mindenképp a jövedelemmel kéne valamit ....
2012. jún. 22. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!