Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fejfájás és fáradság ellen...

Fejfájás és fáradság ellen mit tegyek, ha egész éjszaka tanulnom kell, mert van még 50 oldalam?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 20:31
 1/4 reptoid ***** válasza:

algopyrin (bármi olyan gyógyszer, ami neked bevált), kávé

gyógynövényolajas koncentrátum masszírozása a fejbőrbe is segíthet

2012. jún. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
vitaminok, főleg magnézium. persze azt folyamatosan kell szedni vizsgaidőszak alatt.
2012. jún. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem az vált be, hogy hunytam 2-3 órát. Így is borzasztó volt felkelni, de hatékonyabban tudtam olvasni és tanulni.


Ha erre nincs lehetőség, vagy félő hogy nem tudsz felkelni, akkor óránként 10-15 perc szünet FRISS LEVEGŐN. Az is sokat jelent!


Végső eset: Hűvösebb (nem hideg!) tusolás!

2012. jún. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ritkán fáj a fejem, de ilyenkor képtelen vagyok tanulni. Hiába próbálkozom, egyszerűen nem jegyzek meg semmit.


Nekem ilyenkor egy nagy pohár víz, egy fél óra pihenés és egy alapos szellőztetés segít. Ráadásul pihenés után, jobban fog az agyam, könnyebben tudok tanulni.

És egy jó zuhany is sokat segíthet, ahogy előttem is írták.


Remélem találtál valamilyen jó módszert és sikerült tanulnod éjszaka. :)

2012. jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!