Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon necces lesz a szóbeli...

Nagyon necces lesz a szóbeli érettségi? Légyszi tapasztalatokat írjatok.

Figyelt kérdés

2012. jún. 21. 22:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Tanultál? Akkor ne aggódj, nekem a vizsgabiztos nem volt szimpatikus, de így se volt semmi gondom, az összes tanárom a lehető legjobb eredményt adta, még azok is akik utáltak, mert az a céljuk, hogy soha többé nem leássák a fejed:D Ez tényleg így van, szóval csak nyugi.
2012. jún. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

*lássál

Nem leássákXD

2012. jún. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát.. tanulGattam :D.. szóval nemtudok mindent.. deh egy két mondtatot talán mindenről tudok mondani.. csak érdekelne mire számítsak.. hogy esetleg az a tudás ami nekem van nagyonkevés lesz-e. :)
2012. jún. 21. 22:55
 4/17 anonim válasza:
100%

Hát, én tegnap szóbeliztem és egyáltalán nem tűnt olyan nehéznek, mint amilyennek képzeltem. Nem is tudom pontosan körbeírni, talán túl "elitnek" gondoltam, mint egy vallatás. Ahhoz képest egyáltalán nem volt olyan komoly, ráadásul a tanárok is segítőkészek voltak. Az érettségi elnöktől sem kell tartani.. meg sem szólal, csak jegyzetel.


És ne aggódj, a tanárok nem azért vannak ott, hogy azt kérdezzék, amit nem tudsz, hanem azért, hogy azt, amit tudsz!


Sok sikert! :)

2012. jún. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én egy kezemen meg tudnám számolni, hány órát tanultam az utolsó tanítási nap után, mégis jelesre vizsgáztam. Nem az a lényeg, hogy mennyit tanulsz az érettségi előtt - az már rég késő, az csak azért van, hogy az ismerteidet újra előre jozd a fejedben. Tanulni a középiskolás évek alatt kellett. Ha akkor tudtad amit kell, most is fogod tudni.
2012. jún. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Nézd, nem tudom más suliknál hogy van ez, nálunk akiknél úgy érezték, hogy rezeg a léc alapból nem engedték érettségizni. Mellé sok segítséged lesz a szóbelinél, atlaszok, növényhatározók, források, könyvek stb. Ha már mindenről tudsz beszélni akkor az már előny, maximum nem úgy sikerül majd ha rossz tételt húzol, de akkor meg mi van? Fél év múlva, vagy jövőre is lehet próbálkozni.
2012. jún. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ha tanultál, akkor nem.
2012. jún. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Én jövő héten fogok érettségizni, eddig nem igazán tanultam, az írásbelik közepesen sikerültek, remélem nem lesz baj. Te mikor mész?
2012. jún. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Énis jövőhéten.. a nyelv és a töri nem lett rossz azok erős közepesek viszont a magyar elb@sztam..így attól kicsit tartok mert azt nem is nagyon tudom tanulgatni.. annyira hidegen hagy :/
2012. jún. 22. 15:34
 10/17 anonim ***** válasza:
Figyu :) na szóval én becsületesen készültem, töriből 1 tételt nem tudtam, 1 tételt pedig úgy-ahogy, erre kihúztam azt a tételt amit "úgy-ahogy" tudtam és 60/60 pontos szóbelit hoztam össze:) magyarból is pont azokat a tételeket húztam ki amiket nagyon de nagyon nem akartam és abből a 50/48 pontot kaptam :) Tanárok sokat segítenek, szóval nyugi!! :)
2012. jún. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!