Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon necces lesz a szóbeli...

Nagyon necces lesz a szóbeli érettségi? Légyszi tapasztalatokat írjatok.

Figyelt kérdés

2012. jún. 21. 22:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
De am. hogy segítenek a tanárok ? Mármint pl. amit látják h. tudok inkább akkor abból kérdeznek vagy hogy ? :D
2012. jún. 22. 21:17
 12/17 anonim ***** válasza:
Persze, alap :D Ezt így nem lehet megfogalmazni, hogy hogy segítenek, ezt majd megfogod tapasztalni :D De az az egy biztos, megbukni fizikai képtelenség :D Egyik osztálytársam angoltudása kb. ennyi volt: " My name is xy. I come from ..."... és még ő is a 33 pontból 10-et kapott :) Én is személy szerint gyér vagyok angolból, és úgy féltem hogy mégjobban lerontom az ígyis szarul sikerült írásbelimet, és erre 33628 pontot kaptam pedig nagyon elrontottam :) és mégiis :D szóval ne parázz!!! :)
2012. jún. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
oks! Akkor köszi :)
2012. jún. 22. 21:41
 14/17 anonim ***** válasza:

tegnap 21:37

Próbáltam megtippelni, hogy lehet 33628 pontot összeszedni vagy, hogy kijöjjön ebből 1 valós szóbeli pontszám de nem sikerült.

2012. jún. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
uristen elirtam xd az 362 akart lenni, a vegleges pontszam ;)
2012. jún. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Sidel ***** válasza:

A segítésről annyit, hogy nálam a magyar tanár mindig pont akkor mondta, hogy térjek át a feladatra, vagy irodalomra, amikor elakadtam volna. A töri tanár pedig igen nem kérdéseket tett fel. A forrás és az atlasz/versek/regények is nagy segítséget nyújtanak.

Nem kell félni tőle. Én is töriből visszautalva egy előttem szólóra egy úgy-ahogy tételt húztam. Bepánikoltam, de ott volt négy oldal forrás és az atlasz. A végén 49/60 pontot kaptam, ami az írásbelivel együtt 84% lett végül. Ahhoz képest, hogy azért izgultam, hogy meglegyen a kettes...

2012. jún. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Sidel ***** válasza:

Az elírt pontszámra meg ez a válaszom: 33/28

/=6

2012. jún. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!