Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szóbeli érettségin lehet...

Szóbeli érettségin lehet puskázni?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam bele sem olvasott egyik tételben sem, az összeset rárakta a telefonjára és azt mondta, hogy felkészülésnél onnan ír ki mindent. Ez lehetséges?

2012. jún. 21. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem igazán, mmivel csak páran vannak bent, és azok konkrétan szemben ülnek a bizottsággal. senki nem ül egymás háta mögött, csakis szemben
2012. jún. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
kizart!!!!
2012. jún. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
remélem is, hogy nem jön össze neki...
2012. jún. 21. 16:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi a biosz-termünkben érettségiztünk, ahol f@szántos, nagy, hátlappal ellátott asztalok voltak (3 db, a bizottság asztalával szemben). Ott akár még lehetett is volna, ha valaki nagyon profi.

Ti nagy vszséggel egy sima tanteremben lesztek, ahol nem takar kellő mértékben a pad. Nem ajánlom, feltűnne a tanároknak. Valaki mindig csekkolja a jegyzetelőket.

2012. jún. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem én is fogok puskázni ha valamit nem nagyon fogok tudni. Nem olyan nehéz az. Én a 2-esre megyek nem a hármasra és nem is a négyesre, sokat tanulok, de elég nehéz hogy beteg vagyok, a családom is állandóan zavar, nincsen pénzünk, állandóan fúrnak felettünk mivel panelban lakunk, és nagyon meleg van. Ilyen körülmények között egyszerűen nem tudok rendesen felkészülni.
2012. jún. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
és hgoy akarsz puskát készíteni 200 tételből?:)
2012. jún. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Na tudtam puskázni valamennyit:D

Szerintem elég könnyű..

2012. jún. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem eddig csak infóból van érettségim (a többi jön idén, muhaha), ott simán lehetett volna, mert az elnök el volt foglalva az éppen felelővel, az meg szgépen mutogatott dolgokat. A vizsgáztató tanára is ott ült vele, felénk se néztek. Osztályfőnököm sétálgatott néha, de ő még biztatott is volna, ha valaki puskázik:D Még bent volt két angoltanár, de azok egymással beszélgettek. Szerencsémre tudtam a tételt, bár egyébként se puskáznék szóbelin, viszont írásbelin azért megesett, és semmi nem történt. ;)
2015. máj. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!