Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elbocsáthatnak az iskolától...

Marc530d kérdése:

Elbocsáthatnak az iskolától gyakorlati túliányzás miatt 11 1994 (VI.8. ) MKM rendelet alapján ha nem kaptam róla értesítést?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne hogy engem az iskola nem értesített hogy hogyan állok gyakorlati hiányzásból csak az igazolatlan hiányzások miatt.Se az osztályfönököm senki csak évelején szóltak hogy figyeljek oda de onnantól bejártam.Kötelessége az iskolának erröl értesíteni ha túlhiányzás fenyeget? És ha nem értesítettek ez alapján tudok fellebbezni? Megvan mindenböl a jegyem és csak bizonyítványosztáskor tudtam meg hogy évet kell ismételjek

Elöre is köszönöm a segítséget



#iskola #bukás #fellebbezés #értesítés #rendelet #évismétlés #értesítés nélkül #Túlhiányzás #gyakorlati túlhiányzás #MKM rendelet
2012. jún. 28. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Melyik suliba jársz?
2017. szept. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olyankor (csak) évet kell ismételned
2017. szept. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!