Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME-VIK, OE-KVK. Valószínűsíth...

BME-VIK, OE-KVK. Valószínűsíthető itt is durva ponthatár növekedés?

Figyelt kérdés
Tele van az oldal orvosi, meg jogász ponthatár latolgatással, de műszaki részről nem nagyon találtam.. Tavaly 9800 embert vettek fel állami helyre, műszaki szakokon, idén ez ~10600, és a legtöbb helyen a jelentkezők száma nem nőtt.. mennyi valószínűsége lehet annak, hogy idén mindenki annyival jobb érettségit írt mint tavaly, hogy akár 20-70 pontos emelkedésre lehessen számítani?

2012. jún. 30. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha tudod,hogy tele van veluk az oldal akkor gondolom olvastal is parat....

Na latod mar tudod is a valaszt

2012. jún. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én nagyon remélem, hogy durva növekedés nem lesz ... nekem még +46 pont belefér a dologba de azért nem vagyok nyugodt... Attól félek, hogy a keretszám miatt nem lesz sok esélyem... Hiába műszaki, de akkor is...:/
2012. júl. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!