Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » "Computer science"-re vettek...

"Computer science"-re vettek fel külföldön, de nem vagyok túl kiemelkedő informatikából. Mit érdemes átnéznem?

Figyelt kérdés

A suliban belekezdtünk a html-be és a pascal-ba, de csak úgy "magyar" szinten tanultuk meg.

Tanév elején nem akarok ott állni az egyetemen, teljesen tudatlanul. Ráadásul ki tudja, hogy a külföldieknek milyen az infóoktatása, lehet, hogy sokkal többet tudnak, mint én. Mit érdemes átnéznem/megtanulnom a nyáron?



2012. júl. 2. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Feltételezem, ez most BSc lesz. Ha igen, akkor nem kell sok mindent átnézned, mert nem előfeltétel az informatikai szaktudás, mindent megtanítanak neked a főiskolán.
2012. júl. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Először alapszak, amit továbbépítek BSc-vé.

Csak azért kérdeztem, mert a haverom is hasonlóra ment(mondjuk ő Magyarországon), és a tanár azzal kezdte, hogy írni kell egy számológépet, meg hogy nyissák ki a tankönyvet a 70. oldalon. A haverom meg csak ott állt, nem is tudta, hogy milyen módon érezze szarul magát.

2012. júl. 2. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Melyik ország ez, milyen egyetem? Amerika?


Én is infot végeztem BSc-n, és kb. nulla informatikai háttérrel végeztem el (csodálkoztak is a csoporttársaim, hogy miért oda mentem, miért nem bölcsésznek :D), szóval nem feltétlenül kell infós háttértudás.

2012. júl. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ucn, Dánia
2012. júl. 2. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!