Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » CNC Forgácsoló felnőttképzést...

CNC Forgácsoló felnőttképzést érdemes elvégezni?

Figyelt kérdés
Felnőttképzésben szeretném csinálni, nincs előképzettségem de úgy hallottam tanítanak hagyományos forgácsolást mert ez az alapja, de gondolom csak a lényeget. Felnőtt képzésben is olyan értékes ez a szakma mint a szakisolai?

2012. júl. 1. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, ráadásul keresett szakma itthon és kint is, el lehet vele helyezkedni. Az honnan van papírod mindegy, a lényeg az hogy érts is hozzá.
2012. júl. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne menj CNC-snek főleg így hogy nincs előképzettséged!én 22- éve csinálom de még mindíg nem érzem magam profinak .ez csak rabszolga munka ha már egy kicsit belejössz, akárhova mész mindenhol 12-óra munkát várnak el!ennél a szakmánál bármi jobb.-egy aktív CNC- marós
2012. júl. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kiadványszerkesztő vagyok, de nem jó semmire, hiába lettem második országos versenyen, 3 év után is alig kapok valamit. Fémipari cégnél betanított munkásként majdnem háromszor annyit kerestem de igaz 10 órában és volt mikor hétvégén is be kellett menni. Ha meg akarok élni akkor kénytelen leszek rabszolgának menni, amúgy meg nagyon érdekel a szakma, szerettem csinálni.
2012. júl. 3. 10:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ezt szeretnéd csinálni, mindenképp menj és végezd el.Az már más dolog hogy munkát kezdőként nagyon nehéz találni és a legtöbb helyen sorozatgyártás van ahol szinte semmit nem lehet fejlődni.Én egyedi gyártásban dolgozom egy megmunkálóközponton és nagyon szeretem.A lényeg hogy elhivatottnak kell lenni és szeretni kell a szakmát, másképp nincs értelme.
2012. júl. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes, barátom 1 műszakba jár, 6tól 2ig, és elég jól keres, nettó 150 körül, és annyira nem fárasztó állítása szerint.
2012. aug. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!