Hogyan álljak neki?

Figyelt kérdés
Most fejeztem be a 10. osztályt.Mérnöki pályára készülök,fel is veszem a matek faktot szeptembertől.Vannak hiányosságaim, mert volt amikor nem vettem annyira komolyan a matekot, ezt szeretném pótolni.Tippekre,jó tanácsokra lenne szükségem és olyan oldal(ak)ra ahonnan otthon is tudok gyakorolni.Előre is köszönöm! :)
2012. júl. 2. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyetemeken már nem fogsz a középsulis matekkal foglalkozni, teljesen új dolgokat fogtok tanulni. Én inkább a fizikára helyezném már a hangsúlyt, azzal hogy állsz? Azt is vedd fel faktnak, ha van rá lehetőséged.

De ha marad energiád, akkor szerintem bőven elég, ha előcsapod az előző évi matekfüzeteidet, és átlapozgatod.

2012. júl. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Természetesen felvettem a fizikát, de az jobban megy , mint a matek, azért nem is említettem.Köszönöm a hozzászólást,próbálkozok ;)
2012. júl. 3. 10:25
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként inkább azért szeretném megtanulni a kimaradt anyagokat,hogy az érettségim jól sikerüljön majd :D
2012. júl. 3. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!