Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha eddig nem tanultam semmit...

Ha eddig nem tanultam semmit érettségire, akkor most, h álljak neki?

Figyelt kérdés
Milyen praktika alapján tanuljak, mivel rendesen már úgysem tudom megtanulni őket. Van még 9 napom. Magyarból, töriből, társ.ismeretből érettségizem.
2012. jún. 10. 13:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%

törit csak források alapján meg lehet írni 3masra, csináld meg azokat a zöld felkészítőket is vagy 9-10.es 11.es és 12.es

magyar nevetségesen könnyű

társadalmi ismereteket mi nem is tanultunk

2012. jún. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
ÖÖÖöö, az írásbeli kb egy hónapja megvolt. A gond csak az, h ebből a 3 tárgyból van esélyem az 5ösre, de akkor csak 2-3 pontot veszíthetek a szóbelin
2012. jún. 10. 13:53
 3/18 anonim ***** válasza:
Ötösre mész és nem tanulsz? Akkor gondolom évközben tanultál, olvass el mindent még egyszer, úgy frissül a dolog.
2012. jún. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem tanultam semmit :D gyerekek, ez csak közép szint, még a hülye is megírja min hármasra. Marad az olvasgatás, aztán ami megmarad, az megmarad..ennyi.nem tudok mást csinálni.
2012. jún. 10. 14:01
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltál túl ügyes.... :(


Mindegy.

Minden tételt fuss át, nehogy ne legyen olyan, amiről fogalmad sincs.

Ha megvolt egyszer, fusd át még egyszer.

2012. jún. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
3-asra tényleg mindenki megírja, de ahhoz, hogy 5-ös legyél nagyon meg kell tanulni mindent, szóbelire nem tudod annyira feljavítani, h nem tanultál semmit. De igazából nem is érdemelsz annál jobbat.
2012. jún. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Igen, oké persze egy kérdéskiírásból+pár kommentből Te már eldöntheted, h ki mit érdemel meg.

Meglátjuk, h alakul, jó tételt kell húznom...

2012. jún. 10. 14:35
 8/18 anonim ***** válasza:
18%
Aki nem tanul semmit, az nem érdemel 3-snál jobb jegyet.
2012. jún. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Pedig 70-80 %-os dolgozatokat írtam és nem azért mert szétmagoltam az agyam, hanem azért, mert képes voltam figyelni minden órán és nem fent lógni facebookon vagy lógni az óráról, a dolgozatokról... És volt annyi logikám, h összerakjam ezt az igazából semmit nem érő érettségit..
2012. jún. 10. 14:48
 10/18 anonim ***** válasza:
Igen, az dicséretes is, de az az írásbeli, ott kb. annyi a feladat, hogy össze kell pároztatni a képet a szöveggel stb. Ezt szóbelinél simán leronthatod, sőt még meg is bukhatsz (bár ahhoz külön tehetség kell).
2012. jún. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!