Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mért ilyenek a "mai tanárok"?

Mért ilyenek a "mai tanárok"?

Figyelt kérdés
az iskolánban szinte az összes tanár házsártos, kötöszködő,beképzelt(azt hiszik hogy nagyon jó tanárok) stb. megértem hogy kevés a fizetésük és sajnálom is őket tényleg együtt ézek velük de mért ilyenek? pl. a matek tanárom csak így mondta hogy belőlem k.rva lesz a barátnőmből meg egy pénzéhes szuka. de nem csak a mi sulinka. egy ismerősöm mondta hogy az ő iskolájába (ami amúgy nyert valami díjat hogy milyen jó suli) a tanár beszólt az ismerősömnek hogy milyen ronda és ilyen külsővel nem fog találni párt. és nem viccesen mondta hanem ilyen fapofával. meg hogy például az ének tanárom azt mondta hogy antiszociális vagyok csak azért mert zenét hallgattam. 15/L

2012. júl. 8. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon ismerős szituáció. Nem egy tanárral volt már kisebb-nagyobb gondom, még bírósági ügy is akadt.


Részben azért, mert szar melójuk van, sokan egyáltalán nem élvezik, mellé még a fizetésük is szar.

Továbbá azért, mert a legtöbb tanár 50-60 éves begyöpösödött vén fap*csa.

2012. júl. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
9%
Ugyan már... a nagyanyám még akkora pofont kapott az iskolában hogy leesett a katedráról, a muter-fater pedig a körmösöket kapták, mamár semmi fegyelmezési lehetősége nincs a tanároknak, nemcsoda, hogy néha eldurran az agyuk a sok hülyegyerektől
2012. júl. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a válasz sokaknak nem fog tetszeni, de én egyetlen egy tanárt sem sajnálok a munkája miatt. Erősen gyanítom ugyanis, hogy senki nem böködte vasvillával, hogy legyen az, ami. A tanárok alacsony fizetése meg már év tizedek óta vitatéma, tehát aki ezt a hivatást választja, az pontosan tudja mit vállal.


Szerintem ez az egész egyébként abban keresendő, hogy nincs a pedagógiai pályán alkalmassági vizsga. Boldog boldogtalant felvesznek, függetlenül attól, hogy egy türelmetlen, antiszociális, rossz előadó stb. Nekem is voltak nagyon rossz tanáraim, pl én a törit németül tanultam, amivel csak annyi volt a gond, hogy a tanár pont németül nem tudott, illetőleg elég sok történelmi ténnyel nem volt tisztában :D hát nem neki köszönhetem az érettségim az biztos. Egyszerűen azért van ez, mert tényleg bárkiből lehet tanár és sok suliba meg úgy veszik fel őket, hogy ismeretség alapján. Az én tanáraim fele pl ugyanabban a suliban végzett, mint én... ez biztos jelent vmit.

2012. júl. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Igen, valóban évtizedek óta tudják a tanárok, hogy kevés fizetésű hivatást választanak, már aki hivatásként választja. Azok tényleg Tanárok. De ők kevesen vannak.

Így persze, hogy boldog boldogtalant felvesznek, mert valaki azért kell.. Így a nagy többség olyan, aki nem talált jobban fizető állást, vagy képtelen volt mást tanulni és tanár lett.

Ha magasabb lenne a fizetés, magasabb lenne a felvételi pont is, mert többen szeretnének tanárok lenni, jobb képességű emberek kerülnek oda, jobb lenne a tanári gárda.

2012. júl. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!