Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pestre költözött főiskolások,...

Pestre költözött főiskolások, egyetemisták! Mennyi idő alatt rázódtatok bele a pesti életbe?

Figyelt kérdés

Én egy Pesttől 220 kilométerre lévő 70 000 lakosú városban élek szóval a városi lét nekem nem okoz nagy gondot (persze tudom hogy ezt nem lehet összehasonlítani Pesttel). Valószínű hogy Pesten leszek főiskolás ezért is vagyok kíváncsi a véleményeitekre. Mennyi idő míg beleszoktatok a pesti életbe? Könnyen megtaláltátok a helyeteket?


Várom tapasztalataitokat, véleményeiteket. Bármi érdekel ezzel kapcsolatban.


Válaszaitokat köszönöm:D


2009. júl. 11. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem kellett belejönnöm már benne voltam mini verzióban,ugyanis az a 45ezer fős város ahol laktam olyan mint BP miniben,minden tekintetben,így nekem könnyen ment.Van aki nem bírja és átmegy máshová,mert túl zajos,stresszes neki a főváros,én imádok itt élni:)
2009. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap után megszoktam. Gyuláról jártam Pestre, most diplomáztam és már itt lakom:) nekem nagyon tetszett, az elején persze furcsa volt, de itt egy punnyadós napon sem unatkoztam, mert mindig volt hová menni
2009. júl. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én Szegedről költöztem Pestre egyetem miatt. Már voltam itt elég sokat régebben, nagymamához jártam nyáron :) de így állandóra egész más...

Eleinte furcsa volt, és meglepő :) Szerencsére a nagyobb helyeket (blaha tér, pályaudvarok, gellért hegy, stb) már ismertem, így könnyebb volt tájékozódni és tömegközlekedni, de a jó teaházakat és kocsmákat az új barátok és haverok mutatták meg. A többit (lovaglási lehetőség, tesco és hasonlók a közelben, hobbi-boltok...) én kerestem meg neten magamnak :)

Ha az egészet nézzük, akkor nekem sem kellett 1-2 hónapnál több ahoz, hogy rendesen megszokjam :) Nem annyira ilyesztő, mint sokan képzelik.

21/L

2009. júl. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!