Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet az oka, hogy senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy senki nem erdeklödik irantam? Ertelmes vagyok, "normalis", nem vagyok ronda sem, jo humorom van, es meg se kellek senkinek? 21L

Figyelt kérdés

Nem vagyok bekepzelt sem, mielött meg valaki ezzel jönne.

Szoval... Csak jo lenne, ha vegre valaki megmondana, hogy mi a gond velem, hogy tudjak rajta valtoztatni. 21 vagyok, meg nem volt baratom, semmi. Es lassan mar azert szeretnek...

Külsöre: nem tartom magam különösebben szepnek, de csunya sem vagyok. Vannak jo pillanataim. :) Az alkatom nem egy modelle, de ez van, sose leszek olyan, bar dolgozom a teman. Barna rövid hajam van, zöld szemem, szemüvegem. Normalis ruhakat hordok, nem vagyok egy plazacica, azt veszek fel, amiben jol erzem magam, nem azt, amit mindenki mas.

Belsö: nem vagyok egy atlagos hisztis kiscsaj, aki rinyal, mert mar egy hete nincs pasija. Jo humorom van, kedves vagyok, bar kicsit nehezen nyilok meg. Okosnak, talpraesettnek, kreativnak tartanak, es en is magamat. Azt hiszem, koromhoz kepest erett vagyok.

Nem tarskereses celjabol irtam ki a kerdest, mert külföldön vagyok, egyszerüen csak szeretnem tudni, mi a gond velem, hogy rendberakjam, es legyen vegre sikeremenyem...

Tudom, hogy ennyiböl nem lehet megitelni, de esetleg valakinek tippje van?


2012. jan. 22. 00:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Melyik országban élsz?
2012. jan. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
képet
2012. jan. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nemetorszag. Kepet nem szivesen küldök akarkinek, csak kiveteles esetben.
2012. jan. 22. 00:07
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Sok pasi gyáva kezdeményezni (köztük én is). Szerintem növeszd meg a hajad, kevés pasinak jön be a rövid.
2012. jan. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
hát figy én gyöngyösi vagyok. ha nem a közelbe vagy küldhetsz, úgy sem ismerlek, ide pedig nem teszem csak írok véleményt :)
2012. jan. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Németország melyik részén élsz?
2012. jan. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Hamburg
2012. jan. 22. 00:14
 8/26 anonim ***** válasza:

Ennyiből nagyon nehéz megállapítani mi a baj.Főleg kép nélkül.De nem hiszem,hogy a külsővel van a baj.Nagyon fontos a belő.Légy nyitott,flörtölj a fiúkkal,mosolyogj sokat.Beszélgess velük.

Sokáig nekem sem volt barátom azért mert nem jártam sehová,így hát esélyt sem adtam arra,hogy valaki felfigyeljen rám :) Jársz olyan társaságba ahol vannak fiúk?Vagy jársz bulizni,szórakozni?

2012. jan. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

A munka mellett nem sok idöm van, meg amugy se vagyok egy bulizos tipus. Es nem is nagyon van most kivel... De ebbe ne menjünk bele. :)

A gond az, hogy nincs is kivel flörtölni... Mintha lathatatlan lennek...:S

2012. jan. 22. 00:24
 10/26 anonim ***** válasza:
"barna rövid hajam van", itt van a bibi, taszító egy rövid hajú csaj, úgy mint egy hosszú zsíros hajú pasi.
2012. jan. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!