Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen támogatás lehet, amit...

Milyen támogatás lehet, amit ezek a gyerekek kapnak?

Figyelt kérdés

Ismerek két lányt, testvérek.Egyik középiskolás, 16 éves, másik felsőfokú képzésre jár, 19 éves.Mondták, hogy kapnak mindketten valamilyen támogatást "azért, mert az anyukájuknak nincs érettségije, alacsony képzettségű".A támogatást havonta kapják, egy évben kb 40 000Ft összegű.

Mondták, hogy igényeljünk mi is, de nem tudták megmondani, mi a neve ennek a támogatásnak és hol igényelhető.

Ők nagycsaládosok , de azt mondták, nem csak nagycsaládos kaphatja.

Talán halmozottan hátrányos helyzetű diákoknak lehet ez valami támogatás?

Ha sejtitek, milyen támogatás lehet ez, légyszíves írjatok!Fontos!


2012. júl. 11. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nagycsaládosok szerintem nem, mivel ahhoz minimum 3 gyerek kell...

De nem tudom mi az ami havonta ad kb. 3500 forintot...

2012. júl. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagycsaládosok, mivel 4 gyerek van, de a másik kettő még ovis.
2012. júl. 11. 20:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Bursa ösztöndíj lesz az szerintem. Az szokott ilyen alacsony összegű lenni, ha jól tudom, akkor ezt az önkormányzatnál lehet igényelni, de ez nem 100%, csak nálunk is vannak fősulin, akik ezt kapják, és onnan gondolom.
2012. júl. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. júl. 12. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!