Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A kereskedő-boltvezető tanfoly...

A kereskedő-boltvezető tanfolyamokon, ha magasabb fokú végzettségem van, beszámítanak vizsgát?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan, milyen tantárgyak vannak egy ilyen tanfolyamon, de közgáz diplomám van, és GYES alatt szeretnék egy ilyen tanfolyamot (majd) elvégezni. Számíthatok arra, hogy pl. statisztika, közgáz, egyéb azonos tantárgyakból nem kell vizsgáznom, ha van belőle szigorlatom?
2009. júl. 12. 13:12
 1/2 anonim válasza:
Üdv. Kereskedő-boltvezető tanfolyamokon nem hiszem hogy van statisztika, meg közgáz tantárgy. Előnyt nemigen tud kovácsolni végzettségéből mivel gyakorlatilag egy másik szakmát tanul meg. Max ha elvégezte nagyobb lehetőségei lesznek. Nem ördöngős nem kell megíjjedni:) Sok sikert!
2009. júl. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, nem ijedezem, csak gondoltam eggyel kevesebb gond:-). De most néztem, így még csak a tanfolyamra se mehetek, mert kimondott kereskedelmi végzettséget nem tudok felmutatni. Így először kereskedő tanfolyam, 4 hónap, utána a másik. Köszönöm a választ!
2009. júl. 12. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!