Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kérem aki tud segítsen,...

Kérem aki tud segítsen, milyen OKJ-s képzésben lehetne résztvenni, ami többletpontot ad, és andragógián beszámítanak?

Figyelt kérdés
(andragógiára szeretnék járni, viszont a pontjaim idén nagyon kevesek, így nagyvalószínűséggel nem fognak felvenni. Szeretnék OKJ-s képzésben résztvenni amire többletpontot kaphatnék és beszámítanák később andragógián.Már érdeklődtem a Kodolányi Főiskolánál ahol azt mondták 55ös FREOR számmal kezdődő OKJ-s képzést kell választanom, és mivel az andragógi a bölcsészethez tartozik így olyan OKJ-s képzést is kell választanom.De egyszerűen nem találok semmit. Aki estleg ugyan ebben a helyzetben van, vagy volt legyen szíves segítsen! NAGYON FONTOS LENNE! köszönöm)
2010. júl. 2. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
2010. júl. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is ebben a helyzetben vagyok. :D Bár nekem elvileg- ha nememelkednek a ponthatárok- jövő évben meg lesznek a pontjaim, de még így se biztos...


Amúgy beszámít: 54-emelt és 55 felsőfokú szakképzések, ami ügyviteli! Pl ügyintéző titkár, etc. A lényeg h ügyviteli képzések számítanak be andragógiára, ezeknek utána kell nézned, hogy melyek ezek.

2010. júl. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: ezt a kérdést én tettem fel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..


Itt egy válaszoló belinkelte az összes plusz pontot érő okj-t, na itt a táblázatban keresd meg abloldalt az ügyvitelt, és az ahhoz tartozó okj-k számítanak be. :)

2010. júl. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszokat. Sokat segítettek. Én közgazdasági szakközépbe jártam és ott van idegennyelvi ügyintéző titkári szak. 54es számmal kezdődik. akkor arra kapok plusz pontot és beszámít andragógiánál biztosan? ha így lenne az nagyon jó lenne:) még egyszer köszönöm a válaszokat.
2010. júl. 2. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!