Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Munkanélküli tanárok, mint...

Munkanélküli tanárok, mint mondtok ismerősöknek ha meg kérdezik hogy melyik iskolába tanítotok?

Figyelt kérdés

Megmondjátok, hogy sehol vagy mit mondotok?

Az a problémám, hogy ha ismerősök (pl. fodrász, bolti eladó) megtudják hogy mi is a foglakozásom, a második kérdésük az,hogy hol, melyik iskolába tanítok.

2 éve nincs állásom, mert mindenhova csak protekcióval lehet bekerülni, de én nem fogok magyarázkodni bárkinek, aki rákérdez a munkahelyemre. Legszívesebben hazudnék egy másik foglalkozást. A kérdésem amúgy nemcsak tanárokra vonatkozik, azaz bárki aki munkanélküli, mit mond ismerőseinek, azaz azoknak, akiket csak látásból ismer?


2012. júl. 12. 19:57
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.


Akinek megmondtam az igazat, az hónapok múlva is sajnálkozva kérdezte, hogy " még mindig nincs munkád? "

Na erre mit válaszoljak? Akinek csupán érettségije van és talál munkát, az nem tudja elképzelni, hogy hogyan nem talál munkát egy diplomás. A munkaügyi kp. honlapját néztem az előbb is, és hegesztőt, kőművest, szobafestőt keresnek, azaz nem nőknek való foglalkozást. Ahova diplomás ember kell, csupa gazdasági végzettségű kell, tehát oda hiába jelentkezek a végzettségemmel.

2012. aug. 20. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!